Privacy-policy (2)

 

 

حریم شخصی کاربران

در صورتی که شما صرفاً از وب‌سایت آوین مارکت بازدید می‌کنید، به جز اطلاعات گزارشات نمونه‌ای مرتبط با وب‌سایت بازدید شده، هیچ گونه اطلاعاتی توسط سرور از شما جمع‌آوری نمی‌گردد. اگر شما در یکی از قسمت‌های وب‌سایت آوین مارکت مشارکت می‌کنید، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به آوین مارکت می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقی ماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز می‌باشد. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است:

nav-bott1

bolet_footer انتشار اطلاعات در قسمت‌هایی از وب‌سایت

در بازدید ساده و معمول از وب‌سایت آوین مارکت مشخصات شما برای عموم قابل دسترس نمی‌باشد. هنگامی که شما صفحه‌ای را در یکی از قسمت‌ها ویرایش و یا به آن توضیحی اضافه می‌کنید، سند و یا اطلاعاتی را منتشر کرده‌اید. این یک اقدام عمومی بوده و شما به عنوان نویسنده‌ی آن به عموم شناسانده می‌شوید.

nav-bott1

bolet_footer شناسایی یک نویسنده

در صورت ورود با شناسه خود در وب‌سایت آوین مارکت، شما به وسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید. این شناسه ممکن است اسم واقعی یا اسم مستعار شما و یا بطور کلی هر اسم دیگری که شما در لحظه‌ی ساختن شناسه کاربری خود انتخاب کرده‌اید باشد.
چه در صورت ورود توسط شناسه کاربری و چه در صورت عدم ورود به وب‌سایت، شما به وسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود نیز برای مدیران وب‌سایت آوین مارکت شناسایی می‌شوید. آدرس آی‌پی یک سری چهارتایی از اعداد می‌باشد که آدرس اینترنت مکانی را که شما توسط آن به این وب سایت، متصل شده‌اید را مشخص می‌کند. بر حسب نوع اتصال شما، این آدرس می‌تواند قابل ردیابی تا یک سرور، محل تحصیل، محل کار شما یا خانه‌ی شما باشد. با توجه به امکان تشابه کاربران بر اساس آدرس آی‌پی، اگر شما نسبت به این موضوع خیلی محتاط هستید، می‌توانید با شناسه‌ی کاربری خود وارد وب‌سایت آوین مارکت شده و با نام مستعار خود فعالیت نمائید. در صورت بروز هرگونه خراب کاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، شرکت آوین مارکت مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا می‌باشد. در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با آوین مارکت در میان بگذارید.

nav-bott1

bolet_footer کوکی‌ها

در هنگام بازدید از وب‌سایت آوین مارکت یک کوکی ارتباطی موقت برای شما و بر روی کامپیوتر شما ایجاد می‌گردد. اگر تصمیمی برای وارد شدن با شناسه کاربری خود ندارید، می‌توانید کوکی را غیر فعال کنید ولی در این صورت امکان ورود شما به وب‌سایت آوین مارکت امکان‌پذیر نمی‌باشد. کوکی ایجاد شده بعد از بسته شدن مرورگر اینترنتی شما پاک می‌گردد.
در هنگامی که شما با شناسه‌ی کاربری خود وارد می‌شوید، کوکی‌های بیشتری بوجود می‌آید تا از نوشتن دوباره‌ی شناسه‌ی کاربری (یا حتی کلمه‌ی عبور) در بازدید‌های بعدی جلوگیری شود. این امکان تا ۳۰روز برجای می‌ماند. اگر از یک رایانه‌ی عمومی استفاده می‌کنید و تمایل ندارید شناسه کاربری شما برای سایر کاربران آن رایانه قابل رویت باشد، بهتر است کوکی را بعد از اتمام کار پاک کنید.

nav-bott1

bolet_footer کلمه‌ی عبور

هر بخش از هر یک از بخش‌های مختلف وب‌سایت آوین مارکت، بسته به محبوبیت عمومی آن دارای تاریخچه‌ای از مشارکت‌های ارزشمند کاربران خود می‌باشد. کلمه‌ی عبور تنها تضمین کننده‌ی پیوستگی تاریخچه ویرایشهای مقالات و یادداشت‌های یک کاربر می‌باشد. ما تمامی کاربران را نسبت به انتخاب کلمه‌ی عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن تشویق می‌کنیم. هیچ شخصی نباید به صورت عمدی بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمه‌ی عبور کاربری خود را برای دیگران افشاء کند

nav-bott1

bolet_footer ورود با شناسه‌ی کاربری

بر اساس پروتکل‌های استاندارد اینترنتی، در هر بار بازدید شما از وب‌سایت آوین مارکت، اطلاعات فراوانی به صورت اتوماتیک از سوی مرورگر اینترنتی شما به سرویس دهنده ارسال می‌شود. بسیاری از سرویس دهندگان، قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب، يا تشخيص اینکه چه وب‌سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع مرورگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. استفاده از این اطلاعات برای ردیابی کاربران قانونی از اهداف وب‌سایت آوین مارکت و سایت پشتیبانی آن نمی‌باشد. این گزارشات در ساختن صفحات گزارشات آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد و بطور عادی بعد از ۲هفته از بین می‌روند.

اين گزارشات ممکن است توسط کارشناسان آوین مارکت در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب‌سایت آوین مارکت را دچار اختلال می‌سازند، مورد استفاده قرارگیرند. آدرس های آی‌پی استخراج شده‌ی کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرس های ثبت شده در ویرایش ها، برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسه‌ی کاربری استفاده می‌کنند، تخریب، اذیت و آزار دیگر کاربران، نقض قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران و یا بدنام کردن آوین مارکت استفاده می‌شوند

nav-bott1

bolet_footer سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارشات

طبق این سیاست آوین مارکت، اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع‌آوری شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی، بوسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:

– در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست اجباری دیگر از طرف مراجع قانونی کشور

– بنا به درخواست کاربر صدمه دیده (در صورت اثبات به کارشناسان شرکت)

– مدیران شرکت آوین مارکت و نماینده‌ی آنها هنگامی که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء‌استفاده باشد

– در صورتی که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های سایت توسط یک روبات تولید شده و آوین مارکت برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد

– در صورتی که کاربری در مقالات، انجمن‌ها و یادداشت‌ها خراب کاری کند و یا بطور مداوم رفتار غیر محترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن، منتشر میشود

– در جایی که به طور منطقی لازم ‌باشد از حقوق، اموال و یا امنیت آوین مارکت، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود.

سیاست آوین مارکت اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچ گونه شرایطی، مگر شرایط ذکر شده در بالا نمی‌دهد

nav-bott1

bolet_footer به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث

به استثنای موارد خاص، تمامی متونی که در یادداشت‌های وب‌سایت آوین مارکت اضافه می‌شوند، قابل استفاده‌ی دوباره و عمومی می‌باشند. آوین مارکت اطلاعات خصوصی شما مانند آدرس ایمیل را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.

nav-bott1

bolet_footer امنیت اطلاعات

آوین مارکت در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در انجمن‌ها و یا یادداشت‌ها تهیه کرده‌اید، هیچ گونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

nav-bott1

bolet_footer ایمیل

شما می توانید آدرس ایمیل خود را در قسمت پروفایل خود وارد کنید. در صورت تمایل شما، کاربران دیگر وب‌سایت آوین مارکت می‌توانند بوسیله‌ی آن برای شما ایمیل ارسال کنند. آدرس ایمیل شما برای آنها قابل رویت نبوده مگر آنکه شما جواب ایمیل آنها را بدهید یا اینکه ایمیل ارسالی برگشت بخورد. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی آوین مارکت با کاربران مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما آدرس ایمیل خود را وارد نکنید، قابلیت تنظیم دوباره‌ی کلمه‌ی عبور را در صورت فراموشی آن نخواهید داشت. هرچند این امکان وجود دارد تا شما با یکی از کارشناسان آوین مارکت تماس گرفته و درخواست وارد کردن آدرس ایمیل را در بخش پروفایل خود بدهید. شما می توانید آدرس ایمیل خود را در هر زمان که مایل بودید از بخش پروفایل خود حذف کنید

nav-bott1

bolet_footer لیست ایمیلی

اگر شما در هر یک از قسمت‌های وب‌سایت آوین مارکت در لیست ایمیلی ثبت نام کنید، ایمیل شما برای ارسال ایمیل‌های گروهی مورد درخواست شما توسط آوین مارکت مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایمیل‌ها مگر در حالت های بسیار خاص معمولا از لیست حذف نشده و تغییر نمی‌کنند.

nav-bott1

bolet_footer اطلاعات کاربر

اطلاعات مرتبط با فعالیتهای یک کاربر شامل: زمان ویرایش مقالات، پست‌ها، یادداشت‌ها و همچنین تعداد آنها ممکن است به صورت عمومی در قسمت‌هایی از وب‌سایت آوین مارکت به صورت عمومی قابل مشاهده قرار گیرند.

nav-bott1

bolet_footer حذف کردن حساب کاربری

حساب‌های کاربری کاربران وب‌سایت آوین مارکت بعد از ایجاد شدن قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و آوین مارکت هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.

nav-bott1

bolet_footer پاک کردن محتویات

برداشتن محتویات متنی از یک صفحه وب‌سایت و یا انجمن، برای همیشه آن محتویات را حذف نمی‌کند. اگر مقاله‌ای از هر قسمت‌ از وب‌سایت آوین مارکت حذف شود، کماکان توسط برخی از مدیران این شرکت قابل دسترس می‌باشد. پاک کردن همیشگی این‌گونه اطلاعات برای آن دسته از کسانی که به سرویس دهنده دسترسی دارند ميسر می‌باشد ولی هیچ تضمینی برای انجام این کار مگر با داشتن اجازه‌ی قانونی وجود ندارد

 

سبد خرید
Instagram