About Us

About Us About Us

آوین مارکت چیست ؟

” آوین subtitle_icon About Usمارکت “ یک فروشگاه آنلاین است که در سال ۱۳۹۲ با عزمی راسخ به دلیل ضرورت وجود آن در کشور عزیزمان به وجود آمد  ، نام این وب سایت تلفیقی از یک نام اصیل ایرانی به نام “آوین” به معنای نگریستن و خوب بررسی کردن و “مارکت” که یک نام لاتین است تشکیل شده و به نام “آوین مارکت” نامگذاری شد که هر لحظه بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

bolet_titr_o About Us محتوای آوین مارکت : محتوای آوین مارکت شامل اطلاعات مورد نیاز و ضروری شهروندان به شرح زیر می باشد:

الف) فروشگاهی : اجناس قابل فروش بصورت اینترنتی بر حسب طبقه بندی مشخص با ذکر توضیحات و اطلاعات کامل تا شهروندان عزیز بتوانند در انتخاب خود ، بهترین را انتخاب نمایند.

bolet_titr_o About Us پس از تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده ، تنها برخی از کاربردهای اصلی آوین مارکت ، که توسط کارشناسان و متخصصان و شهروندان مطرح شده است به شرح زیر می باشد: الف) کالاها و خدمات موردنیاز عموم مردم و متخصصان، در این وب سایت، براساس نزدیک ترین مرکز دسترسی به آن ها نسبت به محل زندگی و یا محل مورد نظر، معرفی شده است. ب) با استفاده از آوین مارکت ، برای رفع نیازهای روزمره دیگر نیاز به تردد غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های هنگفت، نیست.. ج) وب سایت آوین مارکت برای ۳۶۵ روز در سال، ۷ روز در هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز قابل دسترسی می باشد.

bolet_titr_o About Us کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت آوین مارکت و خدمات و اطلاعات ارائه شده در آن ، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در آوین مارکت بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید و … در وب سایت آوین مارکت ، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

صاحب امتیاز و مدیر: سامان نقوی

info@avinmarket.com