تلفن پشتیبانی : 02122876337

همه دسته بندی ها

شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت

terms_banner شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت

terms-of-uses شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکتاستفاده شما از پایگاه اینترنتی avinmarket.com و همکاری با آن اعم از ثبت اطلاعات ، ارائه مقاله، ثبت نظرات، خرید محصولات آوین مارکت، دریافت اطلاعات و … ،  به معنی آگاهی کامل شما از اطلاعات مندرج در بخش “حریم شخصی کاربران ” وتوافق کامل با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت وب سایت آوین مارکت با اهداف تعیین شده (مندرج در بخش ” درباره آوین مارکت “)، فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت مالکیت مادی و معنوی محتوای پایگاه اینترنتی” avinmarket.com ” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به شرکت آوین مارکت می باشد و کلیه حقوق آن، برای شرکت آوین مارکت محفوظ است.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت بخشی از خدمات وب سایت آوین مارکت بدون ثبت نام و بخشی دیگر تنها در صورت ثبت نام در این وب سایت ارائه می شود. بدیهی است این امر در هنگام درخواست دریافت خدمات به اطلاع کاربران رسانده می شود. آوین مارکت در قبال ارائه خدمات به کاربرانی که در قبال درخواست این خدمات ثبت نام ننموده باشند، مسوولیتی را نمی پذیرد.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت هر گونه استفاده از محتوای وب سایت آوین مارکت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین شرکت آوین مارکت، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به یکی از روش های ذکر شده در بخش ” تماس با آوین مارکت” با ما تماس بگیرید. نقل قول از محتوای وب سایت آوین مارکت برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت آوین مارکت هیچ گونه مسوولیتی در مورد عدم کارکرد یا کارکرد معیوب وب سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از سیطره مدیریت این وب سایت باشند ( همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و … ) را نمی پذیرد.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت ارتباط وب سایت آوین مارکت  با کاربران فقط از طریق www.avinmarket .com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در این وب سایت درج کرده اند (همانند ایمیل، نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد. بنابراین آوین مارکت مسوولیتی در قبال اشتباه کاربران در ارائه و ثبت اطلاعاتشان در وب سایت آوین مارکت ندارد.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت تمامی ابزارها و بخش هایی که در وب سایت آوین مارکت با هدف ارتباط با کاربران و درج نظرات آن ها به کار گرفته می شود، فقط با همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعات و ارائه نظرات استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با مطلب مندرج باشد. وب سایت آوین مارکت هیچ گونه مسوولیتی را در قبال محتوای پیام ها و نقطه نظرات کاربران نمی پذیرد.bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکتbolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت تمام شرایط و خدمات وب سایت آوین مارکت برمبنای آخرین سیاستهای این وب سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب سایت و سایر فضاهای داخلی این وب سایت به اطلاع کاربران رسانده می شود.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت مسوولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش دهندگان آگهی در وب سایت آوین مارکت، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و آوین مارکت مسوولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.

مسئولیت خدمات پس از فروش و گارانتی کالاها به عهده تامین کننده گان می باشد و آوین مارکت تنها مسئولیت کالاهایی را بر عهده خواهد داشت که خود تامین کننده آنها می باشد.

bolet_footer شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت آوین مارکت وب سایت آوین مارکت به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند مراتب را در هر زمان که مایل باشند، به یکی از روشهای ذکر شده در بخش ” تماس با آوین مارکت” ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.


X