هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

PARCO

شرکت آریا پویا با عنوان تجاری پارکو در سال ۱۳۸۴، با ظرفیت اسمی ۲۵ میلیون متر‌مربع در سال‌ جهت تولید انواع ورق‌های ملامینه، کار خود را با همکاری و تحت لیسانس شرکت Funder اتریش و با آغشته سازی کاغذ آغاز‌ کرد.

این شرکت در سال ۱۳۸۸ با استفاده از جدید‌ترین ماشین‌آلات سال ۲۰۰۹ آلمان و تکنولوژی به‌روز‌شده‌ی شرکت Funder اتریش، ظرفیت تولید سالانه‌ی خود را به ۶۰ میلیون متر‌مربع افزایش داد.

ورق‌های‌ ملامینه‌ی تولیدی‌ این شرکت به‌عنوان مواد اولیه‌ در صنعت روکش نئوپان و ام.دی.اف مورداستفاده قرار می‌گیرند و تمامی مراحل کار توسط سیستم‌های تمام‌اتوماتیک و الکترونیک، انجام گرفته و کنترل می‌شوند.

کاغذهای مورد ‌استفاده در این شرکت، از آلمان وارد و پس از طی مراحل مختلف و آغشته‌سازی با رزین … و کنترل کیفی، برای استفاده در صنعت روکش آماده می‌شود. این محصول تحت لیسانس Funder اتریش به مرحله‌ی تولید می‌رسد.

کیفیت محصولات تولید‌شده در این مجموعه، به پشتوانه‌ی رعایت مولفه‌های زیر تضمین می‌شود:

 PARCO دسترسی به مناسب‌ترین فرآیند تولید

 PARCO استفاده از مواد اولیه‌ی مرغوب

 PARCO همکاری با متخصصان خلاق و با‌تجربه

 PARCO نظارت و کنترل مستمر فرآیند تولید

محصولات :

محصولات شرکت آریا پویا مشتمل بر انواع ورق های ملامینه با همکاری و تحت لیسانس شرکت Funder اتریش می باشد. ورق‌های‌ ملامینه‌ی تولیدی‌ این شرکت به‌عنوان مواد اولیه‌ در صنعت روکش نئوپان و ام.دی.اف مورداستفاده قرار می‌گیرند و تمامی مراحل کار توسط سیستم‌های تمام‌اتوماتیک و الکترونیک، انجام گرفته و کنترل می‌شوند.

کاغذهای مورد ‌استفاده در این شرکت، از آلمان وارد و پس از طی مراحل مختلف و آغشته‌سازی با رزین و کنترل کیفی، برای استفاده در صنعت روکش آماده می‌شود. این محصول تحت لیسانس Funder اتریش به مرحله‌ی تولید می‌رسد.

 PARCOPARCOPARCOPARCOPARCOPARCOPARCO

 

Flattr the author PARCOPin on Pinterest PARCOShare on Reddit PARCOShare on Tumblr PARCOShare on Facebook PARCOShare on Google+ PARCOTweet about this on Twitter PARCOShare on LinkedIn PARCO

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *