هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

KHARAZMI

Kharaznmi-IT-Development-Inc-

ABOUT KHARAZMI

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی در سال ۱۳۷۶ با موضوع تولید، تامین و بهره برداری انواع سخت افزار، نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی و رایانه ای مورد مصرف در انواع فعالیت های اداری، تجاری، خدماتی، تولیدی، مالی و بانکی تاسیس گردید.

در حال حاضر شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با سرمایه ثبت شده ۱۳۰ میلیارد ریال و با دارا بودن ۳۰ دفتر ثابت در کلیه مراکز استان ها و بکارگیری بیش از ۵۰۰ نفر پرسنل فنی در سراسر کشور، توانسته است خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت IT کشور معرفی نماید و با اتکا به نیروهای متخصص و متعهد توانایی و دانش فنی لازم جهت ارائه راه حل های جامع نرم افزای و سخت افزاری، خدمات پشتیبانی، عرضه محصولات و تولید نرم افزارها در حوزه های بانکداری الکترونیک، حمل و نقل الکترونیک، دولت الکترونیک، کسب و کار الکترونیک و … اقدام نماید. عمده توجه شرکت از بدو تاسیس، معطوف به ارائه برترین راه حل های جامع، بهترین تجهیزات و با کیفیت ترین سطح از خدمات به کلیه مشتریان خود بوده است.

شبکه سراسری : گستردگی جغرافیایی شعب و دفاتر نمایندگی متعلق به شرکت که تمامی استانها را تحت پوشش قرار می دهد ، امکان ارائه خدمات پشتیبانی حضوری را برای تجهیزات مورد استفاده مشتریان فراهم آورده است . همکاران متخصص خوارزمی قادرند حداکثر ظرف یک ساعت پس از اعلام هرگونه مشکل ناشی از بکارگیری تجهیزات تحت پشتیبانی در سراسر کشور ، بلافاصله در محل حاضر شده و مشکل بوجود آمده را برطرف نمایند.

امداد مشتریان : سامانه پشتیبانی تلفنی شرکت خوارزمی آمادگی دارد درخواست مشتریان را دریافت ، ثبت و مورد رسیدگی قرار دهد.این سامانه دارای ۲۰ ایستگاه پاسخگویی و ثبت درخواست بوده و مجهز به مدرنترین سیستم تلفن و نرم افزار ثبت، نظارت و پیگیری درخواست مشتریان می باشد.

تعمیرگاه فنی و تخصصی : تعمیرگاه مجهز و بزرگ خوارزمی با بکارگیری کارشناسان فنی زبده آمادگی تعمیر و سرویس بوردهای الکترونیکی ، PC ، ATM و شناسایی و رفع اشکالات در حداقل زمان ممکن را دارا می باشد.

کنترل کیفیت : تعریف استانداردهای کیفی ونظارت بر آن ، استفاده از تجهیزات و دستگاههای کنترل کیفیت و تلفیق دانش و مهارت ، مرکز کنترل کیفیت شرکت را به محلی برای تضمین رضایت مشتریان تبدیل نموده است.

فعالیت های اصلی خوارزمی
تماس
آدرس : تهران – خیابان شهید مطهری – بعد از خیابان مفتح – پلاک ۱۵۳ صندوق پستی : ۱۱۷۱ – ۱۵۷۴۵ تلفن : ۸۸۵۰۰۶۷۰- ۲۱ – ۹۸+ ۹- ۸۸۷۳۳۹۸۷- ۲۱ – ۹۸+ دورنگار: ۸۸۷۴۲۱۳۹ – ۲۱ – ۹۸+ تلفن سامانه پشتیبانی تلفنی: ۸۳۸۸۱ – ۲۱ – ۹۸+ پست الکترونیک : info@kharazmico.com http://kharazmico.com/

CONTACT

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Flattr the author KHARAZMIPin on Pinterest KHARAZMIShare on Reddit KHARAZMIShare on Tumblr KHARAZMIShare on Facebook KHARAZMIShare on Google+ KHARAZMITweet about this on Twitter KHARAZMIShare on LinkedIn KHARAZMI

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.