هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

لایزر

 

لایزر

درباره لایزر

بخش مخابراتی گروه لایزر با هدف فعالیت در زمینه فن آوری اطلاعات و مخابرات تاسیس گردید. این مجموعه طی سالیان متمادی با جذب نیروهای متخصص و کارآمد اقدام به ایجاد مجموعه ای توانمند نموده و ضمن ارائه خدمات ارزنده در جهت نیاز کشور به عنوان یکی از شرکت های کارآمد در بخش خصوصی مطرح گردیده است.

گروه لایزر هم اکنون با شش شرکت در عرصه های مختلف از تولید و ساخت محصولات مخابراتی تا مشاوره و طراحی انواع شبکه های گسترده و ارائه خدمات مخابراتی مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با کسب دانش جهانی و با آگاهی کامل از موقعیت صنعت IT در سطح بین ا لمللی و کشور، ‌سیاست های مبتکرانه ای را اتخاذ نموده که باعث گردید این شرکت موفق به اخذ مجوز تاسیس “پژوهشکده رسمی لایزر” از “وزارت علوم، تحقیقات و فناوری” شود.

شرکت لایزر به عنوان یک solution provider  قصد دارد با  هدف رشد فرهنگ استفاده از تکنولوژی های روز دنیا مانند xDSL ,WiMAXو با بکار گیری سرویس های ارتباطی پر سرعت اقدام به ارائه راه حلهای جامع و کامل به سازمانها و مراکز صنعتی ، و غیره نماید.

مخاطبان ما

 

امروزه سازمان ها، مراکز صنعتی، شرکت ها و موسسات مالی نقشی غیر قابل انکار در رشد و توسعه اقتصادی جوامع مختلف ایفا میکنند. شاید زمانی تصور به وجود آمدن  چنین رقابت گسترده ای در عرصه تجارت دور از ذهن می نمود، اما چیزی که امروز با آن  روبرو هستیم رقابت فشرده میان شرکت های مختلف برای ارائه بهترین سرویس به مشتریان میباشد. عوامل بسیاری میتوانند در این میدان رقابت نقشی تعیین کننده ایفا کنند که بدون شک شبکه ارتباطی گسترده یکی از آنهاست.

کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان حقیقتا” می تواند سبب ارتقا و یا سقوط اعتبار یک سازمان یا شرکت، در عرصه رقابتی موجود باشد. راه اندازی یک شبکه گسترده و قدرتمند  می تواند نقشی تعیین کننده در این زمینه ایفا کند. اما پیاده سازی شبکه ای به این گستردگی احتیاج به تامل و دقت بسیاری دارد. در حقیقت  با توجه به حوزه فعالیت متفاوت برای هر قشر پیاده سازی شبکه ای متناسب با آن حیطه کاری امری ضروری به نظر میرسد. 

[tabs slidertype=”top tabs”] [tabcontainer] [tabtext]تماس[/tabtext] [/tabcontainer] [tabcontent] [tab]تلفن: ۸۲۹۵۵۵۵۵ آدرس: تهران – خیابان خالد اسلامبولی، ضلع جنوبی پارک ساعی، خیابان بیستم، شماره ۱۷، ساختمان لایزر، طبقه ۶ دورنگار: ۸۸۷۲۳۶۸۸[/tab] [/tabcontent] [/tabs]

 

Flattr the author لایزرPin on Pinterest لایزرShare on Reddit لایزرShare on Tumblr لایزرShare on Facebook لایزرShare on Google+ لایزرTweet about this on Twitter لایزرShare on LinkedIn لایزر

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.