هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

یزد تایر

ENGLISH ENGLISH

مجتمع صنایع لاستیک یزد در سالهاى ۱۳۶۴-۱۳۶۵ در شهر یزد عملا با مطالعات و اخذ موافقتهاى اولیه شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۷۴ پس از نصب و راه اندازى ماشین آلات خطوط تولید تایر و تیوب واحدهاى تولیدى این مجتمع وارد تولید تجارى و بازارى گردیده است. پس از آن این مجتمع همواره در جهت اصلاح و بهینه سازى محصولات خود اقدامات مؤثرى برداشته است که از جمله بارزترین آن اقدام به تولید تایرهاى رادیال سیمى در سال ۱۳۸۶ با اخذ فن آورى رسمى از یکى از مراجع اروپایى بنام فردشتاین هلند است. استفاده از براند (vredestine) در روی تایرهای رادیال علاوه بر تایید کیفیت توسط موسسه صاحب تکنولوژی موکد این نکته است که در واقع یزد تایر تولید کننده تایرهای رادیال سیمی فردشتاین هلند در ایران می باشد.

  مجتمع صنایع لاستیک یزد بعنوان یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان انواع تایر و تیوب در صنعت لاستیک در راستای حصول اهداف عالیه خود مبنی بر تولید و عرضه محصولاتی با کیفیت برتر بمنظور جلب رضایت مشتریان و کسب سهم بیشتری از بازار داخل و خارج از کشور با بهره گیری از نیروی انسانی ماهر و تجهیزات پیشرفته و مناسب موفق گردیده است با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO/TS:16949 گامی اساسی و پویا بردارد. با تحقق طرح های توسعه شاهد رشد تولید تایر های رادیال سیمی در این مجتمع خواهیم بود.

964149566442544 یزد تایر901134880567813 یزد تایر964607906567180 یزد تایر

محصولات
افتخارات
www.yric.com

تماس
دفتر مدیریت:
تهران – خیابان خرمشهر – شماره ۱۱۳
کدپستی: ۱۵۳۳۸۵۶۱۱۱
صندوق پستی: ۱۶۵۱ – ۱۴۱۵۵
تلفن: ۸۸۷۶۱۲۴۷ – ۲۱ – ۰۰۹۸
فاکس: ۸۸۷۶۹۰۴۰ – ۲۱ – ۰۰۹۸
ایمیل:yazdtire@yric.com

فرصت شغلی
Flattr the author یزد تایرPin on Pinterest یزد تایرShare on Reddit یزد تایرShare on Tumblr یزد تایرShare on Facebook یزد تایرShare on Google+ یزد تایرTweet about this on Twitter یزد تایرShare on LinkedIn یزد تایر

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.