هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

مهندسان مشاور توان

 

gghgdh مهندسان مشاور توان   

بنیان گزاران مهندسان مشاور توان که از ابتدای دهه ۵۰ خورشیدی فعالیت های گسترده ای در حوزه حرفه ای را تجربه کرده بودند ،این شرکت را در سال ۱۳۶۰ به ثبت رساندند .

مهندسان مشاورتوان دارای گواهینامه پایه یک معماری در ساختمان های مسکونی ،تجاری،اداری، صنعتی ،نظامی و همچنین گواهینامه تخصصی معماری در ساختمان های آموزشی ،ورزشی ،بهداشتی و درمانی می باشد.
همچنین این مهندسان مشاور دارای گواهینامه تخصصی سازه و گواهینامه تخصصی طراحی شهری از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

موضوع این شرکت عبارتست از انجام و عرضه خدمات فنی و مشاوره ای از قبیل خدمات و مطالعات در مراحل شناسایی،توجیه فنی و اقتصادی طرحها،تهیه نقشه و اسناد و مدارک و مشخصات اجرائی طرحها ،نظارت بر حسن اجرا و انجام خدمات مشاوره ای مربوط به دوره بهره برداری و نگهداری.
مهندسان مشاور توان در طول سالهای فعالیت خود همواره به افق های حرفه ای تازه چشم داشته است .تنوع پروژه های این شرکت و بدیع بودن ایده های معماری و مهندسی به کار رفته در این پروژه ها ،نشان دهنده تعهد ویژه ما به ادامه خلاقانه و پویای فعالیتمان است.
این فعالیت تنها حرفه ما نیست بلکه عشقمان نیز هست .

پروژه ها

www.tavonconsulting.com

تماس
دفتر تهران:
بلوار آفریقا، خیابان مهیار، بن بست زاور، پلاک ۵
کدپستی: ۱۹۶۶۹۴۵۱۵۱
تلفن: ۲۲۰۴۷۸۰۱ ۹۸۲۱ +
فکس: ۲۲۰۴۵۸۸۷ ۹۸۲۱ +
ایمیل: Info@tavonconsulting.com

فرصت شغلی
Flattr the author مهندسان مشاور توانPin on Pinterest مهندسان مشاور توانShare on Reddit مهندسان مشاور توانShare on Tumblr مهندسان مشاور توانShare on Facebook مهندسان مشاور توانShare on Google+ مهندسان مشاور توانTweet about this on Twitter مهندسان مشاور توانShare on LinkedIn مهندسان مشاور توان

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.