هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

فامیلی موتور

s5_logo فامیلی موتور

 

sddgdshh فامیلی موتور

 

هوندا شرکت خودرو ساز ژاپنی و چند ملیتی است که به لحاظ تولید موتور سیکلت و خودرو در جهان شناخته می شود. این شرکت در سال ۱۹۴۸ توسط سوئی شیرو هوندا تاسیس شد و از سال ۱۹۵۹ تا کنون بزرگترین تولید کننده موتور سیکلت در جهان می باشد. هوندا با تولید ۱۴ میلیون موتور اتومبیل متفاوت در سال بزرگترین تولید کننده موتورهای درون سوز جهان شناخته شده است.
شرکت خودرو سازی هوندا اولین خودرو ساز ژاپنی بود که اقدام به تولید خودروهای لوکس تحت برند(Acura) نموده و شرکت های تویوتا و نیسان با الگو برداری از هوندا اقدام به راه اندازی برندهای(لکسوس و اینفینیتی) کرده اند.

در سال ۲۰۰۱ مدل سیویک طراحی و تولید شده در آمریکا اولین خودرویی که توانست پنج ستاره ایمنی از اداره ایمنی و ترافیک بزرگراه های آمریکا دریافت کند. در همین سال کارخانه هوندا در آلاباما شروع به تولید مدلodysseyنمود که اولین اتومبیلی در جهان بود که وسایل و تجهیزات داخلی آن هیچ‌گونه ضایعاتی دربر نداشت و کاملاً توسط طبیعت بازیافت می شد.
هم اکنون هوندا ۱۰ کارخانه مونتاژ خودرو در آمریکا دارد و در جایگاه ۸ خودرو ساز بزرگ جهان قرار دارد.


 

ACCORD فامیلی موتور

 

 


civic فامیلی موتور

 

 

familymotor.ir

 

تماس

آدرس: تهران – اتوبان همت – خیابان شیراز جنوبی – خیابان شهید علیخانی (ونک پارک) – خیابان گلستان – پلاک ۱۴ – طبقه۳ – واحد ۳۰۵

تلفن: ۸۸۲۱۹۶۷۳ -۸۸۲۱۹۶۷۵

فکس: ۸۸۲۱۹۶۷۰ کدپستی: ۱۴۳۶۹۳۵۳۵۳

آدرس الکترونیکی: Info@familymotor.ir

 

تماس با شرکت هوندا

 

 

Flattr the author فامیلی موتورPin on Pinterest فامیلی موتورShare on Reddit فامیلی موتورShare on Tumblr فامیلی موتورShare on Facebook فامیلی موتورShare on Google+ فامیلی موتورTweet about this on Twitter فامیلی موتورShare on LinkedIn فامیلی موتور