هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

  • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
  • پرداخت پس از تحویل
  • تضمین اصالت کالا

شرکت سنوپارس

logo شرکت سنوپارس

در باره شرکت سنوپارس

 

سال ۱۳۶۳

شرکت فعالیت خود را در زمینه ادوات کشاورزی با تولید فرانت لودر در یک کارگاه کوچک واقع در تهران با کمتر از ۱۰ پرسنل آغاز نمود که بیشتر فعالیت آنها را فرایندهای جوشکاری تشکیل می داد.

۱۳۶۷

در سال ۱۳۶۷ امکانات کارخانه در محل فعلی آن در مرکز کشور یعنی استان یزد فراهم گردید و زمینه های لازم جهت افزایش تولید و گسترش آن در آینده در مد نظر قرار گرفت. ۱۳۶۸ در سال ۱۳۶۸ تولیدات دیگر کارخانه در زمینه تجهیزات کشاورزی مانند رتیواتور آغاز گردید و در مناقصه بانک جهانی برنده شد.

۱۳۷۳

در سال ۱۳۷۳ اولین بکهو کشاورزی اتصال به سه نقطه که با استفاده از لودر نصب شده در جلو تراکتور به عنوان توازن قسمت عقب کار می کرد، در شرکت سنوپارس تولید گردید.

۱۳۷۵

در سال ۱۳۷۵ شرکت سنوپارس برنده مناقصه اولین بکهولودر نیمه سنگین کشویی با کابین گردید.

۱۳۷۸

در سال ۱۳۷۸ بکهولودر کشویی سنوپارس مورد استقبال واقع شد و مورد پذیرش در چندین قرارداد قرار گرفت.

۱۳۸۵

در سال ۱۳۸۵ بکهولودر جدید سنوپارس با نمای کاملاً جدید و طراحی هوشمند دارای تمام امکانات مورد نیاز یک کابین اپراتوری مانند سیستم تهویه مطبوع و … تولید گردید.

۱۳۸۶

در سال ۱۳۸۶ شرکت سنوپارس برنده بزرگترین مناقصه داخلی بکهولودر با تیراژ ۵۰۰ دستگاه از مدل SP100 گردید.

محصولات
Flattr the author شرکت سنوپارسPin on Pinterest شرکت سنوپارسShare on Reddit شرکت سنوپارسShare on Tumblr شرکت سنوپارسShare on Facebook شرکت سنوپارسShare on Google+ شرکت سنوپارسTweet about this on Twitter شرکت سنوپارسShare on LinkedIn شرکت سنوپارس

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.