هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه

ABOUT EASY

 ENGLISH ENGLISH

معرفی شرکت:

این شرکت در سال ۱۳۸۴ با مجوز شورای عالی انفورماتیک تاسیس و بخش تجهیزات شبکه های صنعتی و ارتباطات رادیویی شرکت خدمات کامپیوتری ایزی بدلیل توسعه حجم تقاضای بازار و لزوم گسترش فعالیت در هر دو بخش فوق به آن محول گردید.

 هدف: 

این شرکت با هدف ارتقاء دانش مهندسی برای رفع احتیاجات مختلف پروژه ها در صنایع گوناگون نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع ریلی، صنعت آب و فاضلاب، صنایع تولید و توزیع برق، حمل و نقل و … با ایجاد و بکارگیری یک زنجیره تامین مناسب، مطمئن و قوی آغاز به کار نمود.

3 ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه 5 ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه 

بیانیه ماموریت:

۱. فروش تجهیزات شبکه های صنعتی و ارتباطات رادیویی با قیمت های قابل رقابت به نحوی که ضمن تامین رضایتمندی مشتریان بتواند به فروش برنامه شده و در نهایت به درآمد و سود حاصل از فروش دست یابد.

۲. طراحی، نصب و راه اندازی شبکه های صنعتی در مقیاس های مختلف.

۳. طراحی، نصب و راه اندازی شبکه های ارتباطات رادیوییدر ابعاد مختلف به صورت نقطه به نقطه، نقطه به نقاط و پوشش وای فای در فواصل کوتاه، متوسط و بلند.

قابلیت کلیدی و مزیت رقابتی:

قابلیت کلیدی و محوری شرکت ایزی ارتباط پارس که آن را از سایر رقبا در جهت تامین، فروش و پشتیبانی تجهیزات شبکه های صنعتی و رادیویی متمایز می کند دسترسی به بازارهای خارجی و امکانات تبادلات مالی و بازرگانی آن است. همچنین دیدگاه های شرکت ایزی ارتباط در زمینه ارائه مجموعه جامع و کامل تری از خدمات که طیف گسترده ای از نیازهای بازارهای داخلی را برآورده می کند در سایر رقبا مشاهده نمی شودو این ویژگی بارز یک مزیت رقابتی ارزشمند محسوب می شود.

شرکت ایزی ارتباط پارس در یک فرآیند دائمی و مستمر تلاش دارد همراه با پیشرفت تکنولوژی هرچه سریعتر قابلیت های محوری خود را رشد داده و محکم نماید.

شعار شرکت:

“ارائه مدل متفاوتی از فروش، خدمات پس از فروش و خدمات مهندسی با هدف نهادینه نمودن اصل مشتری مداری”

109 ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه 111 (1) ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه

محصولات  پروژه های اجرا شده  www.easyertebat.com

 

تماس

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، خیابان جلالیان شرقی، پلاک ۱۴، طبقه ۱ و ۲ کدپستی: ۱۵۹۶۷۵۳۹۱۱

تلفن: ۸۸۹۳۵۴۰۰

فکس: ۸۸۹۳۵۲۵۷ پست الکترونیکی: info@easyertebat.com

 

 

Contact

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Flattr the author ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهPin on Pinterest ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهShare on Reddit ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهShare on Tumblr ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهShare on Facebook ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهShare on Google+ ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهTweet about this on Twitter ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکهShare on LinkedIn ایزی ارتباط پارس-خدمات شبکه

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.