هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

استراتوس

sdgsghfd استراتوس

 

ENGLISH ENGLISH

شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس از سال ۱۳۵۷ فعالیت خود را با اجرای پروژه های متعدد عمرانی ـ ملی آغاز نمود و متعاقب آن از ۱۹۹۴ میلادی پیشتاز حضور در پروژه های برون مرزی بوده است. در دو دهه گذشته این شرکت نقش موثری در توسعه فعالیت های عمرانی در منطقه ایفا نموده و در همین راستا در سال ۱۳۷۸ به عنوان صادرکننده نمونه موفق به دریافت لوح تقدیر از مقام محترم ریاست جمهور گردیده است.


 

سیستم مدیریت

یکپارچه صدور خدمات مهندسی توسط شرکت بین المللی پیمانکاری استراوس به عنوان اولین شرکت پیشرو در این راستا، قطعا” نشانگر عزم و اراده، توان، دانش فنی و مدیریتی بالای آن است.

بدیهی است چنین شرکتی از نظام مبتنی بر یک ساختارمدیریتی منطبق بر استانداردهای روز دنیا برخوردار می باشد برای نمونه این شرکت جهت ارائه خدمات مطابق استانداردهای به روز جهانی، موفق به اخذ گواهی نامه نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001:2008 و گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت بر اساس استاندارد BS-OHSAS 18001:2007 و همچنین موفق به دریافت گواهینامه تخصصی برای پیاده سازی سیستم مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK گردیده وهم اکنون بیش از ۴ سال است که سیری تکاملی را در این روند می پیماید.


 

خدمات

شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس دارای رتبه بندی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در رشته های زیر می باشد:

• پایه ۱ در رشته راه و ترابری، (بالاترین پایه)

• پایه ۱ در رشته آب ، (بالاترین پایه)

• پایه ۱ در رشته ساختمان

• پایه ۳ در رشته تاسیسات و تجهیزات

 

  پروژه های داخلی  بین المللی  خدمات www.stratusgc.com     

تماس

شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس : شرکت بین المللی پیمانکاری استراتوس : نشانی: تهران – یوسف آباد ، خیابان سیزدهم ، پلاک ۳۱

کد پستی: ۱۴۳۳۶۷۳۹۴۱

تلفن: ۳-۶۳۴۱ ۸۸۷۲ دورنگار: ۴۲۴۰ ۸۸۷۱ پست الکترونیکی: stratus@stratusgc.com

 

Flattr the author استراتوسPin on Pinterest استراتوسShare on Reddit استراتوسShare on Tumblr استراتوسShare on Facebook استراتوسShare on Google+ استراتوسTweet about this on Twitter استراتوسShare on LinkedIn استراتوس

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.