هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

کادیلاک ATS-V

کادیلاک ATS-V

CADILLAC ATS-V

کادیلاک ATS-V

کادیلاک ATS-V این کادیلاک برای سال ۲۰۱۶ مجهز به یک موتور بسیار پرقدرت شش سیلندر شده تا آماده رقابت با یکی از قوی ترین سدان های اروپایی یعنی ب ام و M3 به قدرت ۴۲۵ اسب بخار باشد.

موتور در نظرگرفته شده برای این کادیلاک یک موتور شش سیلندر به حجم ۳.۶ لیتربا قدرت ۴۶۴ اسب بخار می باشد و این تنها موتور قابل سفارش برای این کادیلاک می باشد زیرا با وجود قدرت بسیار زیاد مصرف سوخت کمی دارد و میزان آلایدگی آن بسیار کم است .

این کادیلاک با دو نوع گیربکس دنده ای شش دنده و یا اتوماتیک قابل سفارش است که نوع اتوماتیک آن گیربکس استفاده شده در کوروت می باشد. سیستم فرمان این اتومبیل بسیار شبیه به ب ام و می باشد و ازنظر توان موتور از رقیب اروپایی خود قوی تر است اما از آنجا که این اولین تلاش جی ام برای تولید چنین سدانی است امکان پیشبینی اینکه آیا این کادیلاک رقیب خود را شکست می دهد یا نه بسیار مشکل است .

OTHER ARTICLES

Flattr the author کادیلاک ATS-VPin on Pinterest کادیلاک ATS-VShare on Reddit کادیلاک ATS-VShare on Tumblr کادیلاک ATS-VShare on Facebook کادیلاک ATS-VShare on Google+ کادیلاک ATS-VTweet about this on Twitter کادیلاک ATS-VShare on LinkedIn کادیلاک ATS-V

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *