bmww پرشیا خودرو

 

[metaslider id=5697]

bmw33 پرشیا خودرو

 

پرشیا خودرو نامی است آشنا برای هر کس که لذت محض رانندگی را با خودرو های بی همتای BMW در پهنه گسترده کشور ایران تجربه میکند. امکانات خدمات فنی شرکت در مساحتی بسیار بزرگ و تجهیزاتی که نمونه آن در خاورمیانه کم نظیر است، و با دستان پرتوان کادر کارشناسی و متخصص این شرکت که جملگی از امکان برخورداری از بالاترین سطوح آموزشی در کمپانی BMW بهره برده اند، تضمین کننده کیفیت خدمات و رضایت مشتریان BMW در ایران است.

 

سابقه فعالیت این شرکت در ایران، به سال ۱۳۸۳ تحت نام موسسه نوریانی و ادامه فعالیت آن از سال ۱۳۸۶ با نام پرشیا خودرو بعنوان نماینده انحصاری شرکت BMW در ایران برمیگردد. از آن زمان تا کنون پرشیا خودرو همواره سعی داشته تا در کنار برند معتبر BMW هویت خود را بعنوان احیا کننده ارزشهای والای سازمانی و احترام به حقوق مشتری در کشور ایران به اثبات برساند. اگرچه تاریخ فعالیتهای این شرکت با سرمایه ای بسیار عظیم، پر از فراز و نشیب و چالشهایی در عرصه تحریمهای بین المللی بوده است، اما مدیریت نوین این شرکت مفتخر است که هم اکنون در بخش اقتصاد خصوصی در کشور ایران، بر چالشها فائق آمده، پرچم دار این نام معتبر است و با قبول ضمانتی کامل و گسترده که خدمات پیش از خرید و پس از فروش را شامل میشود، به تعهد خود در قبال مشتریان و کسب اعتماد و اطمینان آنان پایبند است.

در بین خودروسازان بزرگ دنیا، BMW پرچم دار نوآوری و موفقیت در مدیریت کلان صنعت خودرو بوده است. مدیریت نوین پرشیا خودرو نیز متعهد است تا با افزایش بهره وری در کادر نیروی انسانی خود این نام هیجان انگیز را سربلند نگاه دارد.


BMW3 پرشیا خودرو

 

[metaslider id=5817]


 bmw-z4 پرشیا خودرو

[metaslider id=6046]


 bmw-5 پرشیا خودرو

[metaslider id=6055]


 

 

bmw-6 پرشیا خودرو

 

 [metaslider id=5818]


 

bmw-x3 پرشیا خودرو

[metaslider id=6022]

 

 

 

[su_button url=”http://www.persiakhodro.ir/cpage.aspx?article=Catalog/series/1″ style=”soft” background=”#fba00c” size=”4″]معرفی مدل ها[/su_button]

[su_button url=”http://www.persiakhodro.ir/” style=”soft” background=”#fba00c” size=”4″]www.persiakhodro.ir[/su_button]

 

[su_box title=”تماس ” style=”soft” box_color=”#0d06de” radius=”2″]

تهران – جاده مخصوص – کیلومتر پنجم – قبل از خروجی تهرانسر –

کد پستی ۱۳۹۸۸۳۷۷۱۱

تلفن تماس از استان تهران ۱۸۸۵

تلفن تماس از شهرستانها و خارج از کشور +۹۸۲۱ ۴۴۵۳۰۰۴۴

فکس +۹۸۲۱ ۴۴۵۱ ۵۵۲۰ پست الکترونیکی ارتباط با روابط عمومی: info@persiakhodro.ir واحد ارتباط با مشتریان: crm@persiakhodro.ir [/su_box]