هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

مهندسان مشاور رونین

ronin_logo مهندسان مشاور رونين

hjvjk مهندسان مشاور رونين

 

برای ساختن ایرانی آباد و با توجه به نیاز روزافزون کشور به صنایع زیربنایی لازم است تا کارشناسان و متخصصان در رشته های مرتبط، هر چه دلسوزانه تر و بصورت تنگاتنگ و جمعی همراه با ارتقاء دانش فنی و تخصص خود به این مهم بپردازند. در این راستا، مهندسان مشاور رونین با نگاه به نیازهای صنعتی کشور و با هدف انجام پروژه ها مطابق با معیارهای فنی و تخصصی در حال انجام پروژه های مختلف می باشد.
این شرکت از بدو تأسیس (سال ۱۳۸۱) با اتکاء به تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان خود در گروه های تخصصی در زمینه مطالعات اولیه و امکان سنجی، طراحی و خدمات مهندسی، تأمین تجهیزات صنعتی و اجرای پروژه ها با گرایش های ذیل به فعالیت می پردازد.

پروژه های صنعتی و احداث کارخانه ها در صنایع مس، فولاد، سیمان و …
پروژه های ساختمانی در گرایش های مسکونی، اداری، فرهنگی، پروژه های آموزشی و پروژه های بهداشتی و درمانی
پروژه های راه، ابنیه فنی و پل


 

خط مشی

شرکت مهندسی و طراحی صنعتی رونین با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی روز دنیا، در زمینه انجام مطالعات امکان سنجی و ارزیابی اقتصادی، ارائه خدمات طراحی و مشاوره مهندسی، تامین تجهیزات و مدیریت ساخت، نصب و بهره برداری پروژه های صنعتیفعالیت می نماید. این شرکت در راستای توسعه کیفی و کمی پروژه های شرکت، حفظ محیط زیست، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی محیط کار بر اساس استانداردهای ISO9001:2008، ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

• توسعه اقتصادی شرکت از طریق تلاش در جهت افزایش سهم بازار، افزایش سود و کاهش هزینه ها

• توسعه دانش فنی و ارتقاء کیفیت و تکنولوژی اجرای پروژه ها از طریق انتقال، جذب و بومی سازی دانش فنی روز دنیا

• تلاش در جهت ارتقاء رضایت ذینفعان از طریق شناسایی و تامین نیازها و انتظارات ایشان در چارچوب تعهدات قانونی با رعایت قوانین ، مقررات و الزامات کیفی ، زیست محیطی و ایمنی و بهداشتی مرتبط با فعالیتهای شرکت

• توسعه منابع انسانی و ارج نهادن به نیروی انسانی به عنوان ضامن موفقیت و بقاء شرکت و ارتقاء آگاهی ، دانش و مهارت ایشان

• تلاش در جهت کاهش حوادث و بیماریهای ناشی از کار از طریق تامین محیط کار مناسب و ایمن

• تلاش در جهت حفظ محیط زیست از طریق شناسایی و کنترل آلاینده های زیست محیطی و استفاده بهینه از منابع و انرژی اینجانب با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی و پایبندی به اجرای اصول آن تعهد خود را به بهبود مستمر سیستم های فوق اعلام نموده و از کلیه همکاران انتظار دارم تا با همدلی و همراهی خود زمینه های تحقق رئوس این خطمشی را فراهم نمایند.

 

پروژه ها www.roninco.com

 

تماس
تهران . میدان ونک . خیابان خدامی . خیابان آفتاب . شماره ۹
تلفن : ۸-۸۸۰۵۲۰۰۶
فکس : ۸۸۰۵۲۰۰۹
www.roninco.com

فرصت شغلی
Flattr the author مهندسان مشاور رونينPin on Pinterest مهندسان مشاور رونينShare on Reddit مهندسان مشاور رونينShare on Tumblr مهندسان مشاور رونينShare on Facebook مهندسان مشاور رونينShare on Google+ مهندسان مشاور رونينTweet about this on Twitter مهندسان مشاور رونينShare on LinkedIn مهندسان مشاور رونين

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *