ronin_logo مهندسان مشاور رونين

[metaslider id=1206]

hjvjk مهندسان مشاور رونين

 

برای ساختن ایرانی آباد و با توجه به نیاز روزافزون کشور به صنایع زیربنایی لازم است تا کارشناسان و متخصصان در رشته های مرتبط، هر چه دلسوزانه تر و بصورت تنگاتنگ و جمعی همراه با ارتقاء دانش فنی و تخصص خود به این مهم بپردازند. در این راستا، مهندسان مشاور رونین با نگاه به نیازهای صنعتی کشور و با هدف انجام پروژه ها مطابق با معیارهای فنی و تخصصی در حال انجام پروژه های مختلف می باشد.
این شرکت از بدو تأسیس (سال ۱۳۸۱) با اتکاء به تجربه و تخصص مدیران و کارشناسان خود در گروه های تخصصی در زمینه مطالعات اولیه و امکان سنجی، طراحی و خدمات مهندسی، تأمین تجهیزات صنعتی و اجرای پروژه ها با گرایش های ذیل به فعالیت می پردازد.

پروژه های صنعتی و احداث کارخانه ها در صنایع مس، فولاد، سیمان و …
پروژه های ساختمانی در گرایش های مسکونی، اداری، فرهنگی، پروژه های آموزشی و پروژه های بهداشتی و درمانی
پروژه های راه، ابنیه فنی و پل


 

خط مشی

شرکت مهندسی و طراحی صنعتی رونین با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص، سیستم های پیشرفته و دانش فنی روز دنیا، در زمینه انجام مطالعات امکان سنجی و ارزیابی اقتصادی، ارائه خدمات طراحی و مشاوره مهندسی، تامین تجهیزات و مدیریت ساخت، نصب و بهره برداری پروژه های صنعتیفعالیت می نماید. این شرکت در راستای توسعه کیفی و کمی پروژه های شرکت، حفظ محیط زیست، رعایت اصول ایمنی و بهداشتی محیط کار بر اساس استانداردهای ISO9001:2008، ISO14001:2004 و OHSAS18001:2007رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

• توسعه اقتصادی شرکت از طریق تلاش در جهت افزایش سهم بازار، افزایش سود و کاهش هزینه ها

• توسعه دانش فنی و ارتقاء کیفیت و تکنولوژی اجرای پروژه ها از طریق انتقال، جذب و بومی سازی دانش فنی روز دنیا

• تلاش در جهت ارتقاء رضایت ذینفعان از طریق شناسایی و تامین نیازها و انتظارات ایشان در چارچوب تعهدات قانونی با رعایت قوانین ، مقررات و الزامات کیفی ، زیست محیطی و ایمنی و بهداشتی مرتبط با فعالیتهای شرکت

• توسعه منابع انسانی و ارج نهادن به نیروی انسانی به عنوان ضامن موفقیت و بقاء شرکت و ارتقاء آگاهی ، دانش و مهارت ایشان

• تلاش در جهت کاهش حوادث و بیماریهای ناشی از کار از طریق تامین محیط کار مناسب و ایمن

• تلاش در جهت حفظ محیط زیست از طریق شناسایی و کنترل آلاینده های زیست محیطی و استفاده بهینه از منابع و انرژی اینجانب با اعتقاد کامل به مفاد این خط مشی و پایبندی به اجرای اصول آن تعهد خود را به بهبود مستمر سیستم های فوق اعلام نموده و از کلیه همکاران انتظار دارم تا با همدلی و همراهی خود زمینه های تحقق رئوس این خطمشی را فراهم نمایند.

 

[su_button url=”http://www.roninco.com/projects.html” style=”soft” background=”#c80405″]پروژه ها[/su_button]

[su_button url=”http://www.roninco.com/” style=”soft” background=”#c80405″]www.roninco.com[/su_button]

 

[su_box title=”تماس” style=”soft” box_color=”#d8100c” title_color=”#ffffff”]تهران . میدان ونک . خیابان خدامی . خیابان آفتاب . شماره ۹
تلفن : ۸-۸۸۰۵۲۰۰۶
فکس : ۸۸۰۵۲۰۰۹
www.roninco.com[/su_box]
[su_spoiler title=”فرصت شغلی ” style=”fancy”]فرصت شغلی موجود نمی باشد.[/su_spoiler]