gghgdh مهندسان مشاور توان   

بنیان گزاران مهندسان مشاور توان که از ابتدای دهه ۵۰ خورشیدی فعالیت های گسترده ای در حوزه حرفه ای را تجربه کرده بودند ،این شرکت را در سال ۱۳۶۰ به ثبت رساندند .

مهندسان مشاورتوان دارای گواهینامه پایه یک معماری در ساختمان های مسکونی ،تجاری،اداری، صنعتی ،نظامی و همچنین گواهینامه تخصصی معماری در ساختمان های آموزشی ،ورزشی ،بهداشتی و درمانی می باشد.
همچنین این مهندسان مشاور دارای گواهینامه تخصصی سازه و گواهینامه تخصصی طراحی شهری از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد.

موضوع این شرکت عبارتست از انجام و عرضه خدمات فنی و مشاوره ای از قبیل خدمات و مطالعات در مراحل شناسایی،توجیه فنی و اقتصادی طرحها،تهیه نقشه و اسناد و مدارک و مشخصات اجرائی طرحها ،نظارت بر حسن اجرا و انجام خدمات مشاوره ای مربوط به دوره بهره برداری و نگهداری.
مهندسان مشاور توان در طول سالهای فعالیت خود همواره به افق های حرفه ای تازه چشم داشته است .تنوع پروژه های این شرکت و بدیع بودن ایده های معماری و مهندسی به کار رفته در این پروژه ها ،نشان دهنده تعهد ویژه ما به ادامه خلاقانه و پویای فعالیتمان است.
این فعالیت تنها حرفه ما نیست بلکه عشقمان نیز هست .

[su_button url=”http://www.tavonconsulting.com/fa/index.php/2013-08-20-09-49-13″ style=”soft” background=”#d60a06″ size=”4″]پروژه ها[/su_button]

[su_button url=”http://www.tavonconsulting.com/” style=”soft” background=”#d60a06″ size=”4″]www.tavonconsulting.com[/su_button]
[su_box title=”تماس” style=”soft” box_color=”#de0c12″ title_color=”#ffffff”]دفتر تهران:
بلوار آفریقا، خیابان مهیار، بن بست زاور، پلاک ۵
کدپستی: ۱۹۶۶۹۴۵۱۵۱
تلفن: ۲۲۰۴۷۸۰۱ ۹۸۲۱ +
فکس: ۲۲۰۴۵۸۸۷ ۹۸۲۱ +
ایمیل: Info@tavonconsulting.com
[/su_box]
[su_spoiler title=”فرصت شغلی”]موجود نیست[/su_spoiler]