هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

مرسدس بنز SLK

مرسدس بنز SLK

SLK

مرسدس بنز SLK

این خودرو با ویژگی های مسابقه ای و سرعتی ساخته شده و بدنه آن در زمان حرکت باد را می شکافد، SLK عملکرد اصیل را با عضلات کاملا متناسب ادغام می کند. از طرح جلو پنجره با خطوط افقی گرفته تا سقف تاشو چشمگیر آن، SLK اشتیاق و توانایی راندن را به وضوح بیان می نماید. چراغ های LED و میله های ایمنی محافظ آلومینیومی تراش خورده براق، قدرت درونی آن را با سبکی درخشنده نمایان می کنند.

مرسدس بنز SLK

حداکثر دور موتور با احترام به آسمان آبی
موتور نوآورانه این خودرو توان و قدرت گشتاور بیشتر، آلایندگی کمتر و راندمان بالاتری در مصرف سوخت را ارائه می دهد. موتور ۸/۱ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر خطی با توان ۲۰۱ اسب بخار مدل SLK250 و موتور ۶ سیلندر با توان ۳۰۲ اسب بخار مدل SLK350 در کمتر از چند ثانیه به سرعت ۶۰ کیلومتر در ساعت می رسند. احتراق سریع و چند شعله ای و سوخت رسانی پرفشار موتور این خودروها در کمتر از چند میلی ثانیه عمل می کند، بنابراین هر استارتی مطلوب خواهد بود.

تهیه شده توسط شرکت ستاره ایران

OTHER ARTICLES

Flattr the author مرسدس بنز SLKPin on Pinterest مرسدس بنز SLKShare on Reddit مرسدس بنز SLKShare on Tumblr مرسدس بنز SLKShare on Facebook مرسدس بنز SLKShare on Google+ مرسدس بنز SLKTweet about this on Twitter مرسدس بنز SLKShare on LinkedIn مرسدس بنز SLK

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *