منو اصلی

محصولات ایکیا  

ایکیا

آشکار است که تغییر دکوراسیون داخلی خانه وقتی با هزینه های منزل و خرید همراه می شود بسیار پرهزینه است، حتی زمانی که بخواهیم فقط دکوراسیون یک اتاق راتغییر دهیم. در این مقاله استفاده از برخی لوازم خانگی ایکیا برای تغییر دکوراسیون منزل با هزینه کم به شما پیشنهاد می شودکه با به کارگیری آنها می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را با کمترین هزینه تغییر دهید.

آباژور ایکیا

استفاده از نور جادویی ایکیا و شمع در دکوراسیون منزل

[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6041″][mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”5823″]
[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6045″][mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6035″]

استفاده از شمع در دکوراسیون منزل سابقه ای دیرین داشته و به هزاران سال پیش باز می گردد. علاوه بر اینکه شمع ها نور و روشنایی مطبوعی به خانه می آورد، المانی تاثیر گزار و جدی در دکوراسیون داخلی منزل هستند. وقتی از شمع در دکوراسیون منزل به درستی استفاده شود می تواند همراه با خود زیبایی، شکوه و سبکی خاص به خانه بیاورد. همچنین شمع ها می توانند به ارزش دیگر اجزای مورد استفاده در دکوراسیون منزل چون کاغذهای دیواری، نقاشی ها و مجسمه های فلزی، گل ها و استفاده از رنگ  بیفزایند.

برای روشن کردن چند شمع و استفاده از جاشمعی های زیبا و دیگر محصولات ایکیا در منزل الزاما نباید مناسبت خاصی باشد. هر روز هفته یا هر زمانی می توانید بااستفاده ازشمع و جاشمعی های بسیار زیبا در دکوراسیون منزل تان جوی صمیمی و گرم ایجاد نمایید. دکوراسیون منزل چون کاغذهای دیواری، نقاشی ها و مجسمه های فلزی، گل ها و استفاده از رنگ بیفزایند. با استفاده از شمع های معطر و بی بو و در عین حال بسیار زیبای ایکیا، شما آنچه برای دکوراسیونی بسیار زیبا و صمیمی در منزل آرزو دارید، خواهید یافت. شمع معطرلیوانی ایکیا می تواند جوی با نور گرم شمع همراه با رایحه های متفاوت نارنگی،پرتقال،وانیل و… در اتاق ایجاد نماید.از آنجایی که رنگ شمع آمیخته شده با شمع است،در تمامی ساعاتی که می سوزد رنگی یکسان و زیبا دارد.

با قرار دادن این شمع معطر در جاشمعی VACKERT از سری محصولات ایکیا یا سری گلدان SKURAR ایکیا می توانید المانی زیبا در فضای دکوراسیون داخلی خانه ایجاد نمایید. همچنین برخی جاشمعی های ایکیا مانند فانوس ایکیا ROTTERA هم در فضای خارج از منزل وهم در فضای خارج از منزل قابل استفاده هستند. جاشمعی ایکیا BLOMSTER نیز بسیار ظریف و زیبا و در فضای داخل اتاق قابل استفاده است

محصولات ایکیا

استفاده از گلدان ایکیا برای شاداب کردن فضای منزل

[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”5779″][mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6145″]
[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6014″]

محصولات ایکیا

حتی اگر هوای خارج از منزل بسیار سرد و مرطوب باشد، چند گلدان کوچک و زیبا و گیاهان کاشته شده در آن در اتاق حس تابستان را القا می کند. گیاهان می توانند حس صلح و آرامش را در انسان ایجاد نموده و نگهداری از آنها باعث تقویت حس شکرگزاری می شود. گلدان های ایکیابه شما کمک می کند رنگ و بافت های جدید و الهام گرفته از طبیعت به فضای خانه بیاورید.

گلدان SKURAR  یکی از محصولات ایکیا می باشد که به دلیل طراحی بسیار زیبا و ساده آن مورد پسند علاقه مندان به دکوراسیون داخلی می باشد. این گلدان در سه رنگ سبز,قرمز و سفید تولید می شود. به دلیل طراحی زیبای این گلدان عده ای از آن به عنوان جای شمع نیز استفاده می کنند، همچنین باید اضافه کرد که کیفیت رنگ این گلدان ها بسیار بالا می باشد.

Johansson طراح سری SKURAR ایکیا ایده خود را در خصوص طراحی سری SKURAR چنین اظهار می کند: “وقتی سری SKURAR ایکیا را طراحی کردم، این ایده در ذهنم بود که با استفاده از سری SKURAR ایکیا رایحه ای گرم و رمانتیک به فضای خانه بیاید. در طراحی این سری از صنایع دستی کلاسیک، رنگ سفید جشن ازدواج، کلاه سفید داماد و تور لباس عروس استفاده کرده ام. برخی محصولات استیل این سری اما برای اینکه شبیه به الگوی تور ظریف باشد به این شکل بریده و ساخته شده و دارای لبه های منحنی و به فرم بسیار ظریف می باشد. محصولات زیادی در این سری وجود دارد که می توانید یکی از آنها را به تنهایی در خانه استفاده نموده یا برای هماهنگی تمامی این محصولات ایکیا را با هم استفاده نمایید.”

محصولات ایکیا

استفاده از آباژور ایکیا در دکوراسیون داخلی برای نور مناسب و زیبایی

[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”5745″]
[mpc_vc_products_slider number=”1″ category=”all” tag=”6030″]

نور مناسب و دلنشین چیزی است که منزل شما را برای آنچه دوست دارید آماده می کند مانند خواندن یک کتاب،آماده کردن شام یا استراحت روی کاناپه. درست به همین دلیل است که شما راههای زیادی برای روشن کردن منزلتان با نور مناسب و مقرون به صرفه جستجو می کنید. با استفاده مناسب از آباژورهای بسیار زیبای ایکیا چون آباژور ایکیا HOLMO، LAMPAN، SMILA MÅNE و SMILA STJÄRNA می توانید به این مهم دست یابید.

عنوان مقاله : محصولات ایکیا نوشته شده توسط واحد بین الملل آوین مارکت

ایکیا

(به سوئدی: IKEA) شرکت لوازم خانگی سوئدی و چندملیتی است، محصولات ایکیا در زمینه طراحی، تولید و فروش مبلمان آماده، تخت‌خواب، میز و سایر لوازم اصلی و فرعی منزل فعالیت می‌کند. این شرکت بزرگ‌ترین خرده‌فروش مبلمان در سطح جهان است. شرکت ایکیا در سال ۱۹۴۳ توسط اینگوار کامپراد زمانی‌که ۱۷ ساله بود، در سوئد بنیان نهاده شد. نام شرکت از کنار هم گذاشتن حروف ابتدایی چهار کلمه نام، نام خانوادگی، نام مزرعه‌ای که او در آن بزرگ شد و نام ناحیه محل اقامت او در سوئد تشکیل شده است. دفتر مرکزی شرکت ایکیا در شهر دلفت، هلند قرار دارد. اولین فروشگاه ایکیا در سال ۱۹۵۸ در سوئد بازگشایی شد، همچنین اولین فروشگاه‌های ایکیا در خارج از سوئد، به‌ترتیب در سال ۱۹۶۳ در نروژ و در سال ۱۹۶۹ در دانمارک آغاز به‌کار کردند.

X