ABOUT TELKA

مجموعه تلکا در سال ۱۳۸۴ با استفاده از تجربیات سهامداران آن در زمینه مصنوعات چوبی تاسیس گردید و امروزه سهم عمده ای از این بازار را با ارائه محصولاتی متنوع به خود اختصاص داد.

ساخت و تولید یونیت های پیش ساخته و سفارشی به صورت مونتاژ و بسته بندی، درب و صفحه کابینت از جمله محصولاتی است که این مجموعه به تولید آنها پرداخته و در آینده ای نه چندان دور در نظر دارد تا تولیدات دیگری را به سبد محصولات خود اضافه نماید.

استفاده از تکنولوژی های برتر ارتباطی امری است که در تلکا به معنای واقعی تحقق پیدا کرده است. تاسیس نخستین فروشگاه اینترنتی با قابلیت های شناسایی و محاسبه سریع ابعاد کابینت به همراه برآورد لحظه ای و دقیق قیمت ها دستاوردی است که برای اولین بار در ایران توسط گروه تلکا صورت گرفته است.

فروش تلکا کاملاً از طریق اینترنت بوده و مشتریان عزیز می توانند در هر کجای کشور، نسبت به خرید محصولات خود اقدام نمایند.

در حال حاضر مجموعه تلکا در عرصه ی رقابت، همگام با تکنولوژی روز و در جهت تسهیل امور مرتبط با مشتریان و با آشنایی کامل از صنعت و اقتصاد کشور توانسته است تحولات عظیمی در صنعت کابینت ایجاد کرده و برای دستیابی به افق های روشن آتی و مبدل ساختن نام تلکا به یک برند جهانی و قطب اول تکنولوژی و اقتصادی، نیازمند تلاش صنعتگران خود و حمایت مصرف کنندگان عزیر می باشد.

امید است که با آینده نگری مدیران تلکا و با توجه به پیشرفت روزافزون فناوری های زیرساخت در کشورعزیزمان، بتوانیم نام ایران را در جهان اعتلا بخشیم.

بدنه کابینت

بدنه کابینت استفاده از تکنولوژی های برتر ارتباطی با ایجاد نخستین فروشگاه اینترنتی کابینتهای پیش ساخته آشپزخانه با قابلیت شناسایی و محاسبه سریع ابعاد یونیتها ی (زمینی، دیواری، کنجی، کمد، و… ) بهمراه نمایش لحظه ای و دقیق قیمت ها، دستاورد نوینی است که ساخت و سفارش کابینتهای آشپزخانه را در ایران دگرگون نموده است.

 

 

Carcass

If you are not sure with TELKA kitchen carcass quality, just ask us. we are sure have something for you ! Great service, Great price and easy deliver within a few days right from placing. on line order is just one of the advantages of purchasing from TELKA.

تجهیزات آشپزخانه

تجهیزات آشپزخانه در جهت تسهیل پروژه های ساختمانی، “تلکا” همه نیازهای شما را در یکجا گرد آورده است. با داشتن امتیازات مختلف در بازار، از این پس شما می توانید برای مشاوره و خرید مستقیم هود، سینک، گاز، فر و… از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی، به ما مراجعه فرمائید. در نهایت بهترین انتخابها از آن شما خواهد بود !

 

 

Home Appliances We have lots of styles and ideas when it comes to kitchens. From cabinets and countertops to sinks and appliances, you are sure to find a look that has just the right style. we provide kitchen appliances you can count on, Just ask us.

درب کابینت

درب کابینت درب کابینت می تواند یکی از مهمترین عوامل در طراحی آشپزخانه های نوین باشد. هنگامیکه دست به طراحی یک آشپزخانه می زنید این مدل و سبک درب های کابینت است که در نگاه اول جلب نظر نموده و آشپزخانه را به زیباترین وجه در معرض دید بیننده قرار می دهد.

 

 

Cabinet’s door Your cabinets’ doors style can be one of the most important factors in your kitchen new design.Take a look at some of the better known styles here and see which will work for your home’s style and your budget.

کامپوزیتهای چوب

کلیه کامپوزیت های چوب بصورت تک ورق و پالتی. فقط با یک کلیک در اختیار شما خواهد بود. MDF خام ، ام دی اف ملامینه و MDF با روکش، های گلاس. کافی است وارد فروشگاه آنلاین تلکا شده، نوع ورق و تعداد مورد نظر را مشخص کرده و سفارش خود را ارسال نمائید.

 

 

Wood composites Plywood, particle board, block board, hard board, engineering wood, veneer and MDF board in different size & thickness, melamine face in satin finish, matt finish, glossy finish, and embossed finish available by one click in TELKA store.

صفحه کابینت

صفحه کابینت تلکا، استودیو آشپزخانه منتخب شما. صفحات کابینت یک لب و دو لب گرد، مغز کار MDF تایلندی و مالزی با روکش HPL ترک در طرحهای چشم نواز ساده، طرح چوب، گلدار، براق، کورین و لاپیس، در عرض ها و ضخامت های مختلف ( استاندارد آشپزخانه های ایرانی ) موجود می باشد.. با ورود به این بخش و مشاهده نمونه صفحات، رنگها و لیست قیمتهای به روز شده و با ارزیابی کامل اقدام به خرید فرمائید.

 

 

Countertop Kitchen countertops can be made from wide range of materials. Natural stone, engineering stone, laminates are different coatings which will be chosen according to the customer’s taste. cost can vary widely depending on the material chosen. Durability and special specefication of each products determine the price.. post forming high pressure laminate countertops typically is one of our factorie’s products.

تماس با تلکا

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

[su_box title=”تماس” style=”soft” box_color=”#f70e1a” title_color=”#ffffff”]آدرس : تهران. خ رسالت. خ بنی هاشم. ک طبری. پلاک ۸ (مجتمع ارغوان). واحد۲۶ کدپستی: ۱۶۶۳۷۳۷۷۸۴
تلفن : ۰۲۱-۲۲۳۳۷۱۴۱
فاکس : ۰۲۱-۲۲۵۱۷۸۳۵
ایمیل : info@telkachoob.com
پیامک : ۱۰۰۰۰۰۲۲۳۳۷۱۴۱
www.telkachoob.com[/su_box]
[su_spoiler title=”فرصت شغلی ” style=”fancy”]فرصت شغلی موجود نمی باشد.[/su_spoiler]