هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

شرکت پلیمر گســتر داتیـس

شرکت پلیمر گســتر داتیـس

شرکت پلیمر گســتر داتیـس با هدف تولیــد مجمـوعه قطعات پلیمری و لاستیــکی با کاربـرد در پروژه‌هــای پل‌سازی، تونل‌سازی با استفاده از دستگاه TBM و ریلی درون‌شهری و برون‌شهری و عمرانی، با استفاده از مهندسین مجرب مبادرت به طراحی و تولید قطعات خاص نموده است. بسیاری از تولیدات این شرکت برای اولین بار در منطقه (آسیای‌میانه و خاور‌میانه) مطابق استانداردهای مطرح جهانی بصورت صنعتی تولید گردیده، بخش عمده این تولیدات به بازار منطقه صادر گردیده است. شرح اجمالی توانمندی‌های این مجموعه به صورت ذیل خدمتتان ارائه می‌گردد:

طراحی و تولید قطعات مرتب با صنعت پل‌سازی و سازه‌های دریایی از جمله ضربه‌گیرها و نئوپرن‌ها (Bridge bearings) و نئوپرن‌های PTFE و درزهای الاستومری (Expansion Joints) با استاندارد کیفی (AASHTO از اروپا و ASTM از آمریکا) نام برد. ضمناً عطف به نامه شماره ۱/۷۶/۹۷۹۲۹  و نامه شماره ۱/۷۶/۵۰۹۲۵ مورخ تأییدیه مدیر کل نگهداری راه و ابنیه وزارت راه و ترابری و شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور و معاونت ساخت و توسعه راه آهن بنادر و فرودگاه‌ها محصولات الاستومری این شرکت جهت استفاده در پل‌های دهانه بزرگ (نئوپرن برای تکیه‌گاه پل‌ها) مورد بررسی و تأیید قرار گرفته شده است و بخش عمده تولیدات این شرکت به خارج از کشور صادر شده است. شایان ذکر است شرکت پلیمر گستر داتیس در زمینه نصب (BRIDGE BEARING) و (EXPANSION JOINT) لیفت پل نیز فعالیت می‌نماید و کلیه مراحل اجرا توسط شرکت‌های زیر مجموعه با ضمانت این شرکت انجام می‌گردد.

طراحی و تولید صنعتی قطعات پلیمری و لاستیکی تونل‌های حفاری مکانیزه با استفاده از دستگاه حفاری TBM شامل انواع نوارهای آب بند (Gasket) و قطعات پلیمری داخل تونل از قبیل (Soffix-Lifting Socket-Connex-Rad-Gasket- Dowel Inset Connection –Hanging socket) در منطقه فعالیت می‌‌نماید و در مناقصات انجام شده توانسته از شرکت‌های خارجی پیشی گرفته و جزء تأمین‌کننده‌های کشور و منطقه قرار گیرد و در حال حاضر این شرکت توانسته بخش عمده این تولیدات را برای اولین بار به بازار منطقه صادر نماید.

طراحی و تولید کلیه قطعات پلیمری و لاستیکی صنایع حمل و نقل ریلی درون‌شهری و برون‌شهری، واگن‌های درون‌شهری و برون‌شهری و قطعات روسـازی ریل (Guide – Plastic Rail Pad-Elastomric Rail Pad – Roll Plack) و قطعـات پله‌برقی‌ها، ضربه‌گیرهای زیر ریل که این قطعات در حال حاضر با استانداردهای مطرح توسط این شرکت تولید می‌شود. – طراحی و تولید کلیه قطعات پلیمری و لاستیکی صنعتی مورد نیاز بخش‌های عمرانی و صنعتی مطابق سفارش. نظر به کیفیت بالای قطعات تولیدی این شرکت کلیه محصولات این شرکت دارای ضمانت‌نامه معتبــر شرکتی و ضمــانت‌نامه بیمه ایران می‌باشد.

محصولات

شرکت پلیمر گستر داتیس در زمینه طراحی و ساخت و تولید قطعات پلیمری صنعتی در حوزه صنایع پل‌سازی و تونل‌سازی و حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری و برون‌شهری و نیز پروژه‌های سدسازی فعالیت می‌نماید. این شرکت مفتخر است که محصولات خود را بر اساس توانایی‌های زیر ارائه نموده است :

•  دانش فنی روز دنیا

طراحی و تولید براساس استانداردهای مرجع بین‌المللی

طراحی و تولید قطعات خاص بنا به درخواست مشتری

ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی

قیمت قابل مقایسه با بهترین نمونه‌‌های مشابه خارجی

درز انبساط پل ها

درز انبساط پل ها

قطعه الاستومری مسلـح‌شده توسط ورق‌هـای فولادی که برای پر کردن درز انبساط و انقباض بین پل‌ها به کار می‌رود.

نئوپرن

نئوپرن

قطعات الاستومری مسلح و غیر مسلح در ابعاد مختلف به عنوان لرزه‌گیر پل

درز انبساط برای پیاده روها

درز انبساط برای پیاده روها

درز انبساط طولی (پیاده رو) Expansion joint جهت درزهای طولی پل های فلزی و یا بتونی ویا جهت درزهای عرضی در ابعاد متفاوت استفاده می شود، این درزها در دو نوع NR و یا EPDM در سایزهای مختلف تولید می شود.

شرکت پلیمر گســتر داتیـس

Elastomeric Rail Pad

کاربرد: صنایع مترو و راه‌آهن / جنس: EPDM تستها: استحکام فشار، آنالیز مواد و مقاومت کششی

پلیمر گســتر داتیـس

نام محصول : Plastic Rail Pad

کاربرد: ضربه‌گیر زیر ریل تراورس‌های بتنی

شرکت پلیمر گســتر داتیـس-

نام محصول : Elastomeric Rail Pad

کاربرد: قطعه ساخته‌شده از جنس EPDM که در صنایع مترو و راه‌آهن کاربرد دارد. تستها: استحکام فشار، آنالیز مواد و مقاومت کششی

CONTACTS

دفتر مرکزی:

تهران – خیابان ستارخان ، خیابان خسرو جنوبی ، کوچه کریمی پلاک ۳ واحد ۹

تلفن : ۳-۴۴۲۸۱۱۴۲-۰۲۱ و ۵-۴۴۲۸۱۷۳۴-۰۲۱

پست الکترونیکی : info@polymergostardatis.com

Flattr the author شرکت پلیمر گســتر داتیـسPin on Pinterest شرکت پلیمر گســتر داتیـسShare on Reddit شرکت پلیمر گســتر داتیـسShare on Tumblr شرکت پلیمر گســتر داتیـسShare on Facebook شرکت پلیمر گســتر داتیـسShare on Google+ شرکت پلیمر گســتر داتیـسTweet about this on Twitter شرکت پلیمر گســتر داتیـسShare on LinkedIn شرکت پلیمر گســتر داتیـس

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *