هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

شرکت فنی مهندسی فراگستر

معرفی شرکت فنی مهندسی فراگستر

شرکت فنی ¬مهندسی فراگستر عمران آریا در سال ۱۳۷۹ تأسیس و به¬ سبب سابقه فعالیت¬های اجرائی و همچنین با تکیه بر سابقه مدیران ارشد و مجرب خود یکی از شرکت¬های معتبر مهندسی و اجرائی در ایران می¬باشد. این شرکت با گستره¬ای از خدمات گوناگون در زمینه طراحی، خرید، اجرا و مدیریت پروژه¬های صنعتی و ساختمانی تأسیس و با تمرکز بر صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بر حسن¬ سابقه خود افزوده است.

دیدگاه بلندمدت این شرکت بر مبنای همگرایی با نیاز کارفرمایان محترم و همسوئی تجربیات گذشته با تکنولوژی و نوآوری¬های جدید به عنوان ابزاری برای ارتقاء کیفیت خدمات، افزایش سطح رضایت کارفرمایان محترم و بهبود روند اجرای پروژه¬های مختلف می¬باشد.

 

about شرکت فنی مهندسی فراگستر
این شرکت در همین راستا با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه در کل شرکت موفق به دریافت ۴ گواهینامه استاندارد در زمینه ¬های مدیریت کیفیت خاص در بخش نفت، گاز و پتروشیمی، مدیریت سیستم زیست¬محیطی، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه¬ای و مدیریت کیفیت در تدارکات، اجرا و مدیریت پروژه¬های صنعتی و ساختمانی شده است.
هنچنین این شرکت دارای گواهینامه صلاحیت پیمانکاری رتبه یک در رشته تأسیسات و تجهیزات و رتبه پنج در رشته صنعت از سازمان مدیریت و برنامه¬ریزی کشور می¬باشد.

در راستای تأمین کالاهای تخصصی پروژه¬های صنعتی و ساختمانی علاوه ¬بر تهیه و تأمین کلیه کالاهای مورد استفاده خود سعی بر رفع نیاز کارفرمایان محترم و همچنین مشتریان خود نموده و به همین منظور اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از چند کمپانی بزرگ اروپایی نموده است.

تعهد این شرکت در توسعه فعالیت های خود انگیزه ای گشت برای فرارفتن از فعالیت های داخل کشور و در این راستا شرکت فراگستر مفتخر است که با تأسیس شعبات و شرکت های وابسته دیگر در کشورهای همسایه گامی کوچک در راستای ارتقاء نام بلند ایران برداشته است. خوشبختانه تلاش ما برای پرورش نیروهای کار آمد و جوان در کنار تجربه داران گرانسنگ این صنعت به بار نشسته و هم اکنون مفتخریم که به سهم خود نقشی کوچک در روند توسعه پایدار کشور عزیزمان ایفا نموده ایم.


 

ماشین آلات و تجهیزات شرکت

در راستای اجرای بهینه و به موقع پروژه¬ها و همچنین تهیه و تأمین ماشین¬آلات و تجهیزات ¬ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شرکت فنی مهندسی فراگستر اقدام به سرمایه¬گذاری بلندمدت در این ضمینه نموده و بخش عمده¬ای از ماشین¬آلات موردنیاز را تامین نموده است .

این تجهیزات و ماشین¬آلات شامل سایدبوم، بلدوزر سنگین، گریدر، بیل مکانیکی چرخ زنجیزی، چکشهای هیدرولیکی، ترانس و رکتیفایر جوشکاری، لودر چرخ لاستیکی، گیره نگهدارنده داخلی و خارجی لوله، کانکس¬های مدیریتی سیار کارگاهی، اتومبیل دو دیفرانسیل کارگاهی، تانکر ثابت و سیار، وانت سنگین و ماشین¬آلات سبک، جرثقیل سنگین، کفی تریلی حمل ماشین¬آلات سنگین ، کمپرسور هوای فشارقوی، کشنده موتورجوش ، تجهیزات و دستگاه¬های برش لوله دستی و اتوماتیک و کلیه اقلام، ابزار، تجهیزات، دستگاه¬های فردی و متنوع اجرای پروژه¬های صنعتی و خطوط انتقال میباشد که کلاً در تعداد و مدل¬های مختلف موجود بوده ولیکن منحصر به آن نمی¬گردد .


 

خدمات بازرگانی و تامین کالا

 شرکت فنی¬مهندسی فراگستر در راستای تهیه و تأمین کلیه کالاها و ماشین¬آلات اختصاصی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و ارائه خدمات یکپارچه در این صنعت با تجهیز دفتر مرکزی ایران و تأسیس دفاتر بازرگانی خارج از کشوردر کنار اخذ نمایندگی از چندین تولیدکننده معتبر خارجی اقدام به ایجاد یک شبکه ارتباطی صحیح و مستقیم با تولیدکنندگان و نمایندگان رسمی آنان نموده است.

این شرکت تاکنون اقلام، تجهیزات و ماشین¬آلات بسیاری را جهت پروژه¬های مختلف با موفقیت تهیه و تحویل نموده است و با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه تهیه و تأمین کلیه کالاهای اختصاصی ازقبیل لوله، انواع اتصالات، شیرهای توپی، عایق¬های پلی¬اتیلن، راکشیلد، ژئوتکستایل، تجهیزات حفاظت کاتدی و لوازم جانبی و ماشین¬آلات فنی و ساختمانی مورد استفاده در این صنعت می¬باشد.

 

tamin-kala شرکت فنی مهندسی فراگستر


 

پروژه ها  بازرگانی  faragostarco.com

 

تماس

صندوق پستی ۱۵۸۷۵/۱۶۹۱

(۱۰ خط) ۸۸۵۳۰۶۳۳ – ۰۲۱ info@faragostarco.com

 

 

Flattr the author شرکت فنی مهندسی فراگسترPin on Pinterest شرکت فنی مهندسی فراگسترShare on Reddit شرکت فنی مهندسی فراگسترShare on Tumblr شرکت فنی مهندسی فراگسترShare on Facebook شرکت فنی مهندسی فراگسترShare on Google+ شرکت فنی مهندسی فراگسترTweet about this on Twitter شرکت فنی مهندسی فراگسترShare on LinkedIn شرکت فنی مهندسی فراگستر

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *