SIMIA

01 شرکت سیمیا

هدف ما این است که تامین کننده برجسته از ابزارآلات هیدرولیکی برای تخریب و صنعت ساخت و ساز باشیم.

هایکن در اول نوامبر سال ۲۰۰۲ (۱۰ آبان ماه ۱۳۸۱) تاسیس شد و در ۱۰ آبان ماه سال ۲۰۱۲ دهمین سالگرد تاسیسش را جشن خواهد گرفت. کارخانه هایکون در آپریل ۲۰۰۸ (فروردین ۱۳۸۷) به مکان جدید انتقال یافت.

محصولات هایکون به بیش از ۶۰ کشور در سراسر فروخته شده است و بیش از ۳۰۰۰۰ دستگاه هم اکنون در سراسر دنیا مشغول به کار می باشند.

آنچه که هایکن را از دیگر محصولات متمایز کرده است تلاش بی وقفه هر روز تیم مخترع خود با بالاترین استاندارد ممکن می باشد. تولید با بهترین کیفیت در کارخانه دانمارک گارانتی است برای ابزاری که مدت بسیار طولانی قابل استفاده می باشد.

140 شرکت سیمیا145 شرکت سیمیا160 شرکت سیمیا130 شرکت سیمیا101 شرکت سیمیا143 شرکت سیمیا

با استناد به انتخاب بسیاری از مشتریان که از محصولات هایکن استفاده می کنند، ما در سال ۲۰۰۷ به کسب جایزه غزال طلایی برای رشد سریعترین شرکت از لحاظ رشد اقتصادی با بیش از ۹۹۷ درصد در دانمارک شدیم.

[su_button url=”http://www.esimia.com/31.html” style=”soft” background=”#1b68c8″]محصولات[/su_button] [su_button url=”http://www.esimia.com/41.html” style=”soft” background=”#1b68c8″]خدمات پس از فروش[/su_button] [su_button url=”http://www.esimia.com” style=”soft” background=”#f40305″]www.esimia.com[/su_button]

 

[su_box title=”تماس” style=”soft” box_color=”#1b38f9″]

دفتر مرکزی شرکت سیمیا : تهران، یوسف آباد، خیابان نهم، پلاک ۱۸

تلفن: ۹-۸۸۷۲۷۲۰۸ [/su_box]

 

systemlogo_blaabag شرکت سیمیا