شرکت سیستک ارائه کننده خدمات اینترنت پرسرعت از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را شروع نموده است و در راه اندازی شبکه های کامپیوتری و لینکهای اینترنتی شرکتها و مراکز دولتی فعالیت دارد. از انجایی که برقراری ارتباط به شبکه جهانی اینترنت و یا شبکه های داخلی می تواند از ملزومات اساسی شرکت ها و یا سازمان ها باشد، این شرکت با فراهم ساختن بستری سریع و قابل اعتماد توجه بسیاری از مراکز کسب و کار به خود جلب نموده است. شرکت سیستک از سال ۱۳۸۸ علاوه بر خدمات فوق الذکر به سرویس دهی مشترکین خانگی هم پرداخته است که این امر از جمله سیاستهای مهم این شرکت در راستای بوجود آوردن بستر اینترنتی مناسب و پرسرعت جهت استفاده مشترکان معمولی یا به اصطلاح کاربر خانگی است. به همین دلیل با توجه به اینکه در اکثر مناطق مخابراتی به دلیل تعویض تکنولوژی و به روز رسانی ، خطوط تلفن به تکنولوژی فیبر و PCM تبدیل شده است. بنابراین امکان استفاده از خدمات ADSL مخابراتی امکان پذیر نبوده و یا توام با انتظارهای طولانی مدت خواهد بود لذا استفاده از تکنولوژی به روز پیشرفته Wifi که یکی از چند روش مرسوم استفاده از سرویس بی سیم است مد نظر این مجموعه قرار گرفته و پس از تست سرویس در اختیار مشترکین جهت استفاده قرار داده است.

خدمات ارائه شده این شرکت فقط محدود به سرویسهای وایرلس نبوده و در مجتمع های بزرگ با استفاده از تکنولوژی +ADSL2 به صورت محلی به اشتراکهای موجود در آن مجموعه اقدام به نصب دستگاه متناسب کرده تا در کوتاهترین زمان ممکن، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را در اختیار مشترکین قرار دهد.

هم اکنون شرکت سیستک با داشتن پروانه ISP از سازمان تنظیم مقررات و رادیویی کشور و محدوده سرویس دهی وسیع در استان تهران به فعالیت می پردازد. محدوده سرویس دهی سیستک شامل ۹۹% از شهر تهران و مناطق حومه نظیر : جاده مخصوص کرج ، کرج ، ملارد ، شهریار ، جاده قم ، حسن آباد ، ورامین ، پاکدشت و …. می باشد.

[su_button url=”http://www.systec-co.com/portfoliow.php” style=”soft” background=”#f9b803″]اینترنت وایرلس سیستک[/su_button] [su_button url=”http://www.systec-co.com/portfolioa.php” style=”soft” background=”#f9b803″]ADSL2+ اینترنت پر سرعت[/su_button] [su_button url=”http://www.systec-co.com/portfoliop.php” style=”soft” background=”#f9b803″]پهنای باند اختصاصی[/su_button] [su_button url=”http://www.systec-co.com/ipphone.php” style=”soft” background=”#f9b803″]IP Phone[/su_button] [su_button url=”http://www.systec-co.com/” style=”soft” background=”#f9b803″]www.systec-co.com[/su_button]

[su_box title=”تماس” style=”soft” box_color=”#814af2″]

آدرس تهران ، بلوار آفریقا ، تقاطع ظفر ، برج پم ، طبقه ۱۳ ، واحد۳

تلفن : ۴۲۳۰۶[/su_box]

lyrs=m@265000000&hl=en&src=apiv2&x=21064&s=&y=12893&z=15&s=Galil شرکت سیستک