هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

شرکت دستگیره ایران

 

شرکت دستگیره ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱ با هدف طراحی و تولید انواع دستگیره و پلاک آغاز نمودو در طول زمان بر تعداد و تنوع محصولات خود افزود. این شرکت با توجه به نیاز بازار، علاوه بر انواع دستگیره و پلاک محصولاتی همچون انواع قلاب لباس و دستگیره های کمدی و … را نیز طراحی و به مرحله تولید رسانده و به طور مستمر تلاش می کند محصولاتی هماهنگ با سلیقه های متفاوت جهت جلب رضایت مشتریان خود تولید نماید. تمامی این محصولات تحت کنترل سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 از شرکت IMQ ایتالیا بوده و از بهترینمواد اولیه (زاماک، برنج و … ) متناسب با نوع محصول و کاربرد آن تولید می شود و تحت پوشش گارانتی فنی ۵ ساله شرکت می باشند. استفاده از سیستم بارکد جهت افزایش سرعت و دقت در عرضه محصولات از جمله نکات مثبت در ارائه محصول شرکت دستگیره ایران می باشد.

شرکت دستگیره ایران در طول ۲۸ سال تجربه به پشتوانه نیروهای متخصص و مجرب، دستاوردهای بی شماری کسب کرده است که در این مدت به طور مستمر این تجارب و دستاورد ها مد نظر مدیران شرکت قرار داشته و چشم انداز آینده شرکت را رقم می زند. شرکت دستگیره ایران با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا قدمی فرا تر در جهت تحقق خواست های خود برداشته و با هدف تغییر برای آینده، روز به روز بر امکانات تکنولوژیک خود می افزاید.

 

uploads.20101013054050newspro2 شرکت دستگیره ایران uploads.20101013054010newspro2 شرکت دستگیره ایران uploads.20121126123310newspro2 شرکت دستگیره ایران uploads.20101013050910newspro2 شرکت دستگیره ایران uploads.20101013053660newspro2 شرکت دستگیره ایران

خرید ماشین آلات جدید و به روز دنیا جهت ارتقای کیفیت، سرعت و دقت و استفاده از سیستم های رباتیک از جمله تلاش هایی است که این شرکت در راستای اهداف خود برداشته است. گر چه آغاز راه دشوار بود ولی هم اکنون با اتکا به اعتماد شما همراهان همیشگی و بر پایه ۲۸ سال دانش و تجربه مسیر خود را رو به سوی ارتقا و توسعه هموارتر می بینیم. سال ها گذشت و سالیان دیگر در راه است، ما می خواهیم تغییر کنیم برای آینده.

E-SHOP  www.dastgirehiran.com

 

تماس

دفتر مرکزی: تهران، تهرانپارس، چهار راه تیرانداز، خیابان ۱۵۶ غربی، پلاک ۲ ، واحد ۶

فکس: ۴۷۷۲۹۴۶ ۲۳۲ ۹۸+

تلفکس: ۹ – ۷۷۷۳۳۳۳۶ ۲۱ ۹۸+

 

iso-logo شرکت دستگیره ایران

Flattr the author شرکت دستگیره ایرانPin on Pinterest شرکت دستگیره ایرانShare on Reddit شرکت دستگیره ایرانShare on Tumblr شرکت دستگیره ایرانShare on Facebook شرکت دستگیره ایرانShare on Google+ شرکت دستگیره ایرانTweet about this on Twitter شرکت دستگیره ایرانShare on LinkedIn شرکت دستگیره ایران

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *