هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

شرکت بهریزان

 

 ENGLISH ENGLISH

شرکت بهریزان در سال ۱۳۵۴ تاسیس و و در سال ۱۳۵۶ در شهر اصفهان، مهد زیبایی و هنر ایران آغاز به کار نمود. این شرکت با هدف ایجاد تنوع و حفظ ارزش های مشتری در جهت ارائه خدمات بهتر، محصولات با کیفیت و رضایت مشتریان، قدم در عرصه گسترده تولیددستگیره کمدی و کابینتی گذاشته است.
شرکت بهریزان همواره برای رسیدن به برتری در طراحی و تولید دستگیره و یراق آلات تلاش نموده است، به واسطه چنین هدفی، انقلابی در صنعت دستگیره و یراق آلات ایران به وجود آورد و محصولاتی کاربردی، با طراحی زیبا و با صرفه اقتصادی به بازار ارائه کرد. در همین راستا دیدگاه مشتری مداری بهریزان، این شرکت را الگویی در این صنعت قرار دارد.

 

Door-handles2500 شرکت بهریزان1800 شرکت بهریزانDoor-handles2700 شرکت بهریزان2000 شرکت بهریزانLB 70 شرکت بهریزان   Rimlock شرکت بهریزان   Window-Handle شرکت بهریزان

در کمتر از سه دهه شرکت بهریزان بهترین انتخاب در بازار شد و در صنعت گامی بزرگ برداشت، بر این اساس هزاران نفر از مصرف کنندگان، بهریزان را نامی با کیفیت، قابل اطمینان و با اعتبار می شناسند. خط تولید این شرکت شامل ماشین آلات دایکاست تحت فشار، ماشین آلات فورج، ماشین آلات پولیش، تکنولوژی های پوشش دهی الکتروپلیتینگ و الکتروفورتیک، این امکان را به وجود می آورد که تنوع بالایی از محصولات از لحاظ پوشش و ساختار حاصل گردد. اخیرا بازنگری در مهندسی تولید، به ما این امکان را داده که جدیدترین تکنولوزی های روز دنیا را به خدمت بگیریم و به میزان بسیار بالایی از حجم تولید دست یابیم.

دستگیره درب  دستگیره ورودی  www.behrizan.com

 

تماس

روابط عمومی: تهران – خیابان سئول شمالی، کوچه هفتم شرقی، پلاک ۱۰، واحد ۱ و ۲

تلفن: ۸۸۰۶۹۶۶۹ ۰۲۱

 

certificate-behrizan شرکت بهریزان 100002-2005 شرکت بهریزان

 

Flattr the author شرکت بهریزانPin on Pinterest شرکت بهریزانShare on Reddit شرکت بهریزانShare on Tumblr شرکت بهریزانShare on Facebook شرکت بهریزانShare on Google+ شرکت بهریزانTweet about this on Twitter شرکت بهریزانShare on LinkedIn شرکت بهریزان

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *