هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

شرکت توسعه توان انرژی پویا

شرکت توسعه توان انرژی پویا

 ENGLISH ENGLISH

oil4 شركت توسعه توان انرژي پويا O شركت توسعه توان انرژي پويا img2A شركت توسعه توان انرژي پويا oil_field_services شركت توسعه توان انرژي پويا

شرکت توسعه توان انرژی پویا (سهامی خاص) از هجده شرکت با سابقه که حداقل ربع قرن فعالیت در پروژه های عمرانی کشور را داشته اند و با هدف انجام پروژه های مگا در زمینه نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع و معادن کشور در سال یکهزار و سیصد و هشتاد و هشت تأسیس شد.

پیام رئیس هیأت مدیره شرکت

در جهانی که توان ما هر روز بیش از پیش ترکیب می شود و ترکیب توان شرکت ها بهره وری منابع را هر دم بالاتر می برد و امکان توسعه فن آوری را بیشتر می کند ؛ در کشوری که تا سال ها به سازندگی نیاز خواهد داشت و افزایش بهره وری و توسعه فن آوری به درستی در صدر دستور کارهایش قرار دارد ؛ در کشوری که توسعه توان شرکت ها لازمه توسعه فن آوری و نیاز کمتر به هزینه های سنگین شرکت های بزرگ خارجی است ؛ در کشوری که مهد علم در تاریخ پر افتخار نیاکانش بوده است .

ضرورت وجود شرکت های توسعه یافته که قادر باشند نظام مدیریتی پیشرفته و نیز فن آوری همتراز جهان در سازمان خود پیاده کنند و توسعه دهند مطرح می شود ، شرکت هایی که بار سنگین پرداخت به شرکت های خارجی را کاهش دهند و نیز در عرصه جهانی ، خود قابلیت همترازی و رقابت داشته باشند .

شرکت توسعه توان انرژی پویا محصول این ضرورت است که قریب ۲۰ شرکت فعال در عرصه نفت و گاز و پتروشیمی را در بر دارد و با هم افزایی آنها امید مدیریت پیشرفته ، توسعه فن آوری و بی نیازی به خارجی فراهم آمده است .

امید که مدیران دلسوز و مجریان طرح ها از این امکان بهره گرفته و مساعدت فرمایند تا رشد توان اجرای با کیفیت مطلوب پروژه ها توسط شرکت های ایرانی سرافراز تحقق یابد.

محمد رضا انصاری
 
تماس
آدرس : تهران ، خیابان میرداماد ،جنب متروی میرداماد، برج رز، طبقه ۹، واحد ۹۰۴
تلفن : ۲۶۴۰۳۵۱۰ ۲۶۴۰۳۵۱۱
ایمیل :info@pooya-energy.com
map شركت توسعه توان انرژي پويا
Flattr the author شركت توسعه توان انرژي پوياPin on Pinterest شركت توسعه توان انرژي پوياShare on Reddit شركت توسعه توان انرژي پوياShare on Tumblr شركت توسعه توان انرژي پوياShare on Facebook شركت توسعه توان انرژي پوياShare on Google+ شركت توسعه توان انرژي پوياTweet about this on Twitter شركت توسعه توان انرژي پوياShare on LinkedIn شركت توسعه توان انرژي پويا

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *