هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

بازرگانی فروتنی

 

logo copy_327 بازرگانی فروتنی

بازرگانی فروتنی در سال ۱۳۷۸ تاسیس گردیده و فعالیت خود را در زمینه پروژه های برق صنعتی و ساختمانی، صنایع گاز و پتروشیمی و اتوماسیون خانگی با تمرکز بر محصولات شرکت لگراند آغاز کرد.
این شرکت در سال ۱۳۸۰ موفق به دریافت نمایندگی رسمی از شرکت لگراند فرانسه در ایران مبنی بر واردات و توزیع محصولات، ارائه خدمات فنی و مهندسی و همچنین مشاوره، نصب و راه اندازی سیستم های اتوماسیون خانگی و خدمات پس از فروش گردیده است. (شما می توانید جهت مشاهده گواهی رسمی این شرکت، اینجا را کلیک کنید)

 

1_18_legrand بازرگانی فروتنی

از جمله ساختمان هایی که با استفاده از تجهیزات این شرکت، تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته اند می توان به برج های نگارستان، بهشت، سروستان، دوبرال و افرا و همچنین برج تهران اشاره کرد.
لازم به ذکر است کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای دو سال گارانتی می باشند

محصولات  www.alphapars.ir

 

تماس

شدفتر مرکزی و نمایشگاه شماره ۱: تهران – خیابان دکتر شریعتی – بالاتر از پل صدر – نبش کوچه سیمیاری – برج صدر – ط. ۳ – واحد

۲۲۲۱۲۲۰۴, ۲۲۶۷۰۲۸۴, ۲۲۲۱۲۹۶۶ info@aftc.ir

 

Flattr the author بازرگانی فروتنیPin on Pinterest بازرگانی فروتنیShare on Reddit بازرگانی فروتنیShare on Tumblr بازرگانی فروتنیShare on Facebook بازرگانی فروتنیShare on Google+ بازرگانی فروتنیTweet about this on Twitter بازرگانی فروتنیShare on LinkedIn بازرگانی فروتنی

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *