هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

افراموتور

Logo افراموتور

dsdfs افراموتور

 

دگرگونی‌های نوبه‌نو در تکنولوژی خودروهای سواری، تغییر ذائقۀ مشتریان و به‌تبع نیاز بازار را در پی می‌آورد. با اتکا به قدرت پیشروِ «ولوو» در دنیای پررقابت خودروهای پیشرفته و با درک نیاز هم‌وطنان به این محصول پُرآوازه، شرکت «افراموتور» در سال ۱۳۸۹ بنیاد نهاده شد و در قالب سهامی خاص،فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. سال‌ها بود که در بازار خودروهای خارجی ما، جای خالیِ «ولوو» به‌وضوح احساس می‌شد و علاقه‌مندانِ این برند سوئدی، به‌زحمت و از راه‌های پراکنده و پُرواسطه، به هدف خود می‌رسیدند؛ ازاین‌رو، افراموتور حوزۀ فعالیت خود را بر فروش خودروهای ولوو و نیز خدمات پس از فروش متمرکز ساخت.
هم‌اینک، با توجه به سند چشم‌انداز و دورنمای سیاست‌های کاری شرکت در راستای برآورده‌سازی ذائقۀ تنوع‌طلب مشتریان، افراموتور گام‌های قاطعی برداشته است تا محصولاتی روزآمد روانۀ بازار خودروهای پیشرفته کند و وفاداری مشتریان ولوو را روزبه‌روز ماندگارتر سازد. درحقیقت، افراموتور با درک نیاز کنونی بازار و پیش‌بینی روندهای پیشِ روی این عرصه و در راستای افزایش رضایت مشتریان، شاخص‌های زیر را در رأس فعالیت‌های خود قرار داده است:

۱. کیفیت در محصول: کیفیت ورای انتظارِ خودروهای ولوو بر آگاهانِ بازار خودروهای لوکس پوشیده نیست. ولوو شعار «امن‌ترین خودروی جهان» را به‌حق تحقق بخشیده است و با پیشینه‌ای طولانی، یعنی از سال ۱۹۲۷ تاکنون، به «تجربۀ خوشایند رانندگی» شُهره است. افزون بر رعایت دقیق‌ترین استانداردهای جهانی و به‌پشتوانۀ تجربه‌هایی ناب و نایاب، ولوو همیشه بر آن بوده است که تارِ نوآوری‌های ویژه را در پودِ تجربه‌های سال‌ها ممتازبودن، در هم تنیده و نقشی ماندگار در ذهن و ضمیر مشتریان خود باقی گذارد. امید ما به این است ایرانیان عزیز بتوانند همواره زیر چتر ایمنی کامل، رانندگی کنند و سفرهایی لذت‌بخش و سرشار از آرامش، در دفتر خاطرات خود قلم زنند.
۲. رقابت در قیمت: در دنیای تنگاتنگ کسب‌وکار، کامیابی از آنِ شرکتی است که بتواند کیفیت مرغوب را با قیمت مناسب درآمیزد و ولوو مفتخر است که این مأموریت مهم را کامیابانه در پیش گرفته است.
۳. اطمینان در خدمات: به‌منظور تقدیم آرامش به ذهن خریداران، آموزش پیوسته و روزآمدسازیِ دانش فنی تیم گارانتی را در پیش گرفتیم و ضمن کارآفرینی برای تعمیرکارانی باتجربه، بستری فراهم آورده‌ایم تا مشتریان، شرکت افراموتور را پس از تحویل‌گرفتن خودرو، همواره در کنار خود احساس کنند.
۴. سرعت در زمان: دغدغۀ انکارناپذیر مشتریان، خوش‌قولی در زمان تحویل محصول آن‌هاست. با تکیه بر شبکۀ ارتباطی مؤثری که در اختیار گرفته‌ایم، سفارش مشتریان افراموتور را در کمترین زمان ممکن به آنان تحویل خواهیم داد.
خدمات‌رسانی و رویکرد متمایز در گارانتی محصولات، سبب شده است که در دوره‌ای کوتاه نام «افراموتور» در بازار گسترده و پرمدعای خودروهای خارجی پرآوازه شود و استقبال مشتریان و توجه فروشندگان را نتیجه دهد. برای پاسخ‌گویی به چشم‌داشت‌های اکنون و آیندۀ مشتریان، به‌طور راسخ معتقدیم:

o کیفیت در محصول آزموده نمی‌شود، بلکه در محصول طراحی و درج می‌شود.
o سرعت و پاسخ‌گویی در خدمات، سرلوحۀ کار ماست.
o مشتری مهم‌ترین ناظر در محدودۀ کار ماست و ما به یکدیگر وابسته‌ایم.
o خدمات خوب قلب بدنۀ شرکت است و رضایت مشتری، روح این بدنه.
آرزومندیم که خدمات ممتاز ما پلی برای روزافزون‌سازی وفاداری مشتریان و ماندگارسازی نام شرکت در ضمیر آنان باشد. دست امید ما به‌سوی پروردگار مهربان است تا یاری‌بخش گام‌های قاطع ما در پیمودن راهی باشد که در پیش گرفته‌ایم.


 

Whit;J; افراموتور

 

aframotor.org
Flattr the author افراموتورPin on Pinterest افراموتورShare on Reddit افراموتورShare on Tumblr افراموتورShare on Facebook افراموتورShare on Google+ افراموتورTweet about this on Twitter افراموتورShare on LinkedIn افراموتور

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *