هیچ محصول در سبد خرید موجود نیست

    • ارسال از 1 تا 3 روز کاری
    • پرداخت پس از تحویل
    • تضمین اصالت کالا

آرا فرم نیرا

 

آرا فرم نیرا، مشاور و مجری تخصصی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری و تجاری می باشد. طراحان و کارشناسان ما در تمام مراحل آماده سازی فضای کار بهینه مشاور و همراه شما خواهند بود.
استفاده هوشمندانه از مبلمان اداری و پارتیشن در چیدمان فضاهای اداری و تجاری، محیطی مدرن، زیبا، کارا و راحت را فراهم آورده و می توان فضاهای متعدد با کاربری های متفاوت را در کنار هم ایجاد نمود. کاربرد پارتیشن جهت جداسازی فضاهای اداری علاوه بر حفظ یکپارچگی و زیبایی محیط، این امکان را می دهد که هرگونه جابجایی یا تغییر در چیدمان محیط براحتی و در کمترین زمان صورت پذیرد. راحتی و کارا بودن مبلمان دفاتر کاری، محیطی امن، پویا و مفید را برای کارمندان و مدیران که بیشترین ساعات شبانه روز را در دفتر کار خود می گذرانند، فراهم می آورد.
شرکت آرا فرم نیرا با دسترسی به طیف گسترده ای از محصولات داخلی مدرن، راه حل های نوینی را برای فضای کار شما گردهم می آورد.

 

img_149 آرا فرم نیرا        img_168 آرا فرم نیرا        img_160 آرا فرم نیرا

  پارتیشن اداری  مبلمان رنگ پولیش  مبلمان مدیریتی  میزکارشناسی  سیستم کنفراس  www.araformnira.com

 

تماس

تهران – خیابان شیخ بهایی جنوبی – بن بست چهارم -پلاک ۳ – طبقه ۳

خط ویژه : ۴۳۹۳۵ ۲۱ ۹۸+

ایمیل: info@araformnira.com

Flattr the author آرا فرم نیراPin on Pinterest آرا فرم نیراShare on Reddit آرا فرم نیراShare on Tumblr آرا فرم نیراShare on Facebook آرا فرم نیراShare on Google+ آرا فرم نیراTweet about this on Twitter آرا فرم نیراShare on LinkedIn آرا فرم نیرا

پاسخی دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *